Arkusz naprawczy Bosch Hbl 46 Series

Arkusz naprawczy Bosch Hbl 46 Series to wygodny i funkcjonalny sprzęt kuchenny, który został zaprojektowany z myślą o użytkownikach, którzy chcą mieć najlepszą jakość i wydajność w swojej kuchni. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o najwyższym poziomie bezpieczeństwa i jakości. Składa się z wymiennych części, które są wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów, co pozwala na wieloletnią trwałość. Jest bardzo łatwy w czyszczeniu i ma wbudowane funkcje, które pomagają w utrzymaniu czystości. Poza tym, jest wyposażony w mnóstwo funkcji, które ułatwiają gotowanie i przechowywanie żywności. Dzięki tej kuchennej maszynie, użytkownicy mogą zaoszczędzić czas i pieniądze, a także przygotowywać zdrowsze posiłki dla siebie i swoich bliskich.

Ostatnia aktualizacja: Arkusz naprawczy Bosch Hbl 46 Series

Poznaj swoje urządzenie dzięki instrukcjom obsługi.

Jeśli zapomniałeś gdzie położyłeś instrukcję dołączoną do swojego urządzenia, masz pomoc pod ręką. Wystarczy wprowadzić E-numer (numer typu modelu) swojego urządzenia, a my przeniesiemy Cię do dostępnych publikacji.

więcej

Dzięki rejestracji swoich urządzeń w MyBosch możesz uzyskać dostęp do Asystenta Serwisowego marki Bosch.

Jeśli Twój produkt jest już zarejestrowany w MyBosch, po prostu zaloguj się i wybierz produkt o który Ci chodzi, aby otrzymać wybrane dla Ciebie informacje i pomoc Asystenta Serwisowego marki Bosch – wszystko czego potrzebujesz i nic ponad to.

Masz kłopot ze znalezieniem tabliczki znamionowej i E-numeru (E-nr) urządzenia? Wejdź na poniższy link i wyszukaj tabliczkę znamionową.

Proszę wybrać swoją kategorię i podkategorię

Zaloguj się do istniejącego konta

Uruchomienie, konserwacja i naprawa

Serwis Bosch Termotechnika to:

Łatwy i szybki kontakt

Nasza organizacja to ponad 500 Autoryzowanych Serwisantów świadczących usługi w całym kraju wspieranych przez Regionalne Centra Serwisowe.

Do dyspozycji oddajemy także ogólnopolski numer serwisowy, pod którym można zlecić wykonanie usługi serwisowej lub umówić wizytę Autoryzowanego Serwisanta.

Bosch Termotechnika Serwis: 801 300 810*

* koszt połączenia wg stawek operatora

Wysoka skuteczność działania

Każdy serwisant posiada niezbędny pakiet oryginalnych części zamiennych, dzięki któremu jest w stanie naprawić urządzenie już podczas pierwszej wizyty u Klienta. Dodatkowe zaplecze magazynowe stanowią regionalne magazyny części zamiennych działające przy każdym z Centrów Serwisowych.

Wysoki poziom kompetencji

Autoryzowani Serwisanci Bosch Termotechnika przechodzą regularne szkolenia produktowe oraz techniczne podnoszące ich umiejętności i wiedzę fachową. Dodatkowo, raz w roku w trakcie teoretyczno-praktycznych weryfikacji sprawdzamy wiedzę każdego z nich. Nasi serwisanci w pracy korzystają z profesjonalnego sprzętu diagnostycznego i narzędzi.

Ciągła kontrola jakości świadczonych usług

Na bieżąco - poprzez ankiety skierowane do naszych klientów - weryfikujemy czas realizacji wykonywanych napraw oraz poziom zadowolenia ze świadczonych usług serwisowych.

Profesjonalne doradztwo

Nasi doradcy oczekują pod numerem infolinii handlowej 801 600 801 na wszelkie uwagi, zapytania i sugestie.

Wyszukiwarka Autoryzowanych Partnerów

Znajdź Serwis Bosch Termotechnika podając swoją lokalizację oraz wybierając zakres usług "Serwis"

Przejdź do wyszukiwarki

Wybierz swoje urządzenieaby lepiej dobrać część

Wybierz swoje urządzenie, aby dobrać części

Szukaj po kategorii części

  1. north. pl
  2. Części do zmywarek
  3. Części do zmywarek Bosch

Przedstawiamy oryginalne i zamienne części do zmywarek Bosch. Skorzystaj z filtrów by szybciej znaleźć odpowiednią część. Pamiętaj, że najszybsza droga do znalezienia właściwej części to wpisanie modelu w wyszukiwarkę. Chcesz znaleźć tabliczkę znamionową swojej zmywarki? Podpowiadamy, że znajdziesz ją zazwyczaj przy bocznej krawędzi drzwi. Dostępna lista części pomoże Ci zidentyfikować szukaną przez Ciebie część. Nie wiesz jak naprawić zepsuty spryskiwacz w zmywarce? Jeżeli wejdziesz na nasz kanał YouTube dowiesz się, jak szybko i bezpiecznie dokonać samodzielnej naprawy. Chcesz przedłużyć żywotność swojego urządzenia? Skorzystaj z naszego bogatego asortymentu na środki pielęgnacyjne do sprzętów AGD.

Kategoria części:

  • (216)
  • (89)(88)(94)(56)(68)(205)(78)(33)(48)

Dostępność

Funkcje zmywarek Bosch

Zmywarki marki Bosch wykorzystują wiele interesujących rozwiązań technologicznych mających na celu zwiększenie wydajności urządzenia oraz wygody użytkownika podczas korzystania ze zmywarki. Modele z funkcją HigienaPlus opracowane zostały specjalnie z myślą o rodzinach z małymi dziećmi. Wysoka temperatura wewnątrz komory urządzenia dokładnie sterylizuje butelki oraz naczynia, neutralizując zagrożenie ze strony bakterii i wirusów.

Kolejnym usprawnieniem dedykowanym rodzicom jest funkcja opóźnienia startu. Dzięki temu użytkownik może wybrać godzinę włączenia urządzenia. Zmywanie w nocy lub gdy jesteśmy w pracy gwarantuje, że naczynia będą gotowe do użycia wtedy, gdy będziemy ich potrzebowali. Zmywarki marki Bosch wykorzystują także zeolit, naturalny minerał pochłaniający wilgoć. Technologia EcoZeolith pozwala na przetworzenie pochłoniętej wilgoci w ciepłe powietrze, oszczędzając nawet o 30% więcej energii niż efektywność energetyczna na poziomie A.System koszy VarioFlex Pro wraz z dodatkową szufladą Vario3 Pro pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz komory, dzięki czemu zmywarki pomieszczą nawet do 13 kompletów naczyń. Ciężkie i uporczywe zanieczyszczenia usunąć można za pomocą funkcji Strefa Intensywna. Rozwiązanie to zwiększa ciśnienie wody wykorzystywanej do czyszczenia naczyń w dolnym koszu. Zmywarki marki Bosch wykorzystują także sprawdzone rozwiązania takie jak wyświetlacz TFT, który pozwala na wygodną obsługę urządzenia, lub system AquaStop zabezpieczający przed zalaniem pomieszczenia wodą.

Zalety ogrzewaczy przepływowych

Niektóre z modeli zmywarek marki Bosch zamiast standardowego elementu grzewczego posiadają ogrzewacz przepływowy. Rozwiązanie takie ma dwie znaczące zalety. Po pierwsze, jako że ogrzewacz tego typu zajmuje znacznie mniej miejsca od standardowych podzespołów grzewczych, komora zmywarki ma większą pojemność. Dodatkowe miejsce pozwala na załadowanie większej ilości naczyń oraz sztućców, a w połączeniu z systemem VarioFlex umożliwiającym regulację wysokości górnego kosza oraz szeregiem specjalnych uchwytów na naczynia daje także możliwość zmywania naczyń niestandardowej wysokości: kieliszków, butelek, garnków i pokrywek.

Kolejną cechą ogrzewaczy przepływowych jest możliwość utrzymania optymalnej temperatury wewnątrz komory zmywarki. Temperatura odpowiednia dla czyszczenia naczyń eliminuje przegrzewanie się szkła i porcelany, dzięki czemu rozładowanie zmywarki możliwe jest od razu po zakończeniu zmywania. Optymalny dobór temperatury to także odpowiednie warunki do zmywania naczyń z tworzywa sztucznego: plastik nie nagrzewa się do temperatur skutkujących odkształceniami i utratą barw. W połączeniu z dobrze dobranym programem zmywania, odpowiednimi preparatami czyszczącymi, szeregiem dedykowanych uchwytów i stojaków na delikatne naczynia oraz miękką wodą zmywarki marki Bosch wyposażone w ogrzewacze przepływowe zaliczają się do najdelikatniejszych urządzeń zmywających na rynku, oferując delikatną pielęgnację odpowiednią nawet dla porcelanowej zastawy ze złoconymi zdobieniami lub kryształowych kieliszków na wino i szampana. Części do zmywarek Bosch nigdy nie zawodzą swoim profesjonalizmem oraz solidną, precyzyjną konstrukcją.

Nasze wskazówki

  • Jak układać naczynia w zmywarce?
  • Zepsuta grzałka w zmywarce – jak sprawdzić?
  • Co oznacza czerwona ikonka z gwiazdką w zmywarce Ikea?
  • Jak działa zmywarka?
  • Zmywarka nabiera wodę
Arkusz naprawczy Bosch Hbl 46 Series

Bezpośredni link do pobrania Arkusz naprawczy Bosch Hbl 46 Series

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Arkusz naprawczy Bosch Hbl 46 Series