Biała Księga Produktu Electrolux Efc405npaw

Biała Księga Produktu Electrolux Efc405npaw to kompleksowy przewodnik po funkcjach i możliwościach tego modelu pralek firmy Electrolux. Książka opisuje wszystkie funkcje pralki, w tym automatyczne pranie, funkcję szybkiego prania i funkcję suszenia. Przedstawia również krok po kroku instrukcje użytkowania, wskazówki dotyczące konserwacji i porady dotyczące bezpieczeństwa. Ponadto, w książce zawarte są informacje dotyczące gwarancji i gwarancji na produkt. Biała Księga Produktu Electrolux Efc405npaw jest niezbędnym przewodnikiem dla wszystkich użytkowników tego modelu pralki.

Ostatnia aktualizacja: Biała Księga Produktu Electrolux Efc405npaw

Czy to prawda, że Kazik chciał nagrać z Kultem płytę z muzyką disco polo? Dlaczego nie pomógł Pawłowi Kukizowi zniszczyć układu? I za co aresztowali go podczas koncertu w krakowskim klubie Kwadrat?

Kto chciał wrzucić pięć litrów acida do wodociągów? Komu wewnętrzne głosy kazały walnąć czołowo w TIR-a? I gdzie przyjęto Kult jak w westernie słowami: "Macie pół godziny na opuszczenie miasta... "?

Komu Morawiec zjadł kiełbasę? Kiedy Gruda o mały włos nie spalił schroniska? I dlaczego Seks uciekał przez okno?

Dlaczego pobili Kazika w Stodole? Kiedy zemdlał w zatłoczonym pociągu? I dlaczego został przez mamę Śledzia przywitany hardym: "Wypierdalaj! "?

No i jaki to wszystko ma związek z piosenkami? Tymi najsłynniejszymi, takimi jak Polska, Do Ani, Krew Boga, Arahja, Wódka, Madryt, Gdy nie ma dzieci, Baranek, Dziewczyna bez zęba na przedzie, Hej, czy nie wiecie, Celina, Prosto, Brooklyńska Rada Żydów, Układ zamknięty, Generał Ferreira, Parada wspomnień, Konsument, TDK kaseta, Lewe lewe loff, Wolność, Czarne słońca, Piosenka młodych wioślarzy, Marysia czy Wstyd. Ale też tymi mniej znanymi.

Nieznane fakty, anegdoty i opowieści z historii Kultu. Inspiracje i wspomnienia kryjące się za wszystkimi - a jest ich blisko trzysta - piosenkami zespołu, które ukazały się na płytach. W nowym, poszerzonym, doprowadzonym do 2017 roku wydaniu książki Wiesława Weissa, redaktora naczelnego miesięcznika "Teraz Rock" oraz autora rockowych encyklopedii, wielu innych publikacji na temat muzyki i powieści kryminalnej Biała wódka, czarny ptak.

Ten produkt jest niedostępny. Sprawdź koszty dostawy innych produktów.

  • Widok:
  • Lista
  • Galeria