Dane techniczne i instrukcja serwisowa Bosch Kgv39vw31g

Dane techniczne i instrukcja serwisowa Bosch Kgv39vw31g dostarczają szczegółowych informacji na temat tego urządzenia. Te informacje obejmują m.in. szczegółowe informacje o produkcie, wymagania dotyczące zasilania, wymagania dotyczące instalacji, wymagania dotyczące środowiska pracy, wymagania dotyczące bezpieczeństwa, komponenty i części, wymagania dotyczące utrzymania, procedury konserwacji i naprawy, instrukcje dotyczące użytkowania i eksploatacji oraz inne informacje techniczne. Instrukcja serwisowa dostarcza informacji na temat instalacji, konfiguracji, naprawy i konserwacji urządzenia. Instrukcja ta jest niezbędna dla techników, aby zapewnić prawidłową pracę urządzenia i zachować jego maksymalną wydajność.

Ostatnia aktualizacja: Dane techniczne i instrukcja serwisowa Bosch Kgv39vw31g

Po dodaniu otrzymasz e-mail z informacją

Detektory

Prosty i intuicyjny w obsłudze – oczywisty wybór przy pracach wymagających efektywnego lokalizowania obiektów

 • Automatyczna kalibracja eliminuje błędy wynikające z nieprawidłowej obsługi, zapewniając bezpieczniejszą pracę
 • Lokalizuj metal i przewody pod napięciem w różnego typu ścianach oraz konstrukcje drewniane w ścianach gipsowo-kartonowych
 • Wykrywa obiekty w ścianach przed rozpoczęciem wiercenia, zapewniając większe bezpieczeństwo, idealny podczas remontów

Zobacz dane techniczne

z 1 baterią 9 V, opaską na rękę

Nr katalogowy: 0 601 081 000

Kup od partnerów firmy Bosch

Ten produkt zawiera

 • Opaska na rękę
 • Pokrowiec
 • 1 bateria 9 V (6LR61)
 • nie Maks. głębokość detekcji120 mmWykrywane obiektyMetale magnetyczne (np. żelazo), Metale niemagnetyczne (np. miedź), Przewody pod napięciem, Konstrukcje drewniane Maks. głębokość detekcji, metal magnetycznyMaks. głębokość detekcji, metal niemagnetyczny80 mmMaks. głębokość detekcji, przewody pod napięciem50 mmMaks. głębokość detekcji, konstrukcje drewniane38 mmRodzaje ścianZabudowa sucha, Uniwersalna Ochrona przed pyłem i wodąIP 54 Identyfikacja materiałuPrzewód pod napięciem, Metal Zasilanie1 x 9 V 6LR61 Automatyczny wyłącznik, po ok. 5 minut Ciężar, ok. *0, 27 kg

  Dodatkowe informacje

  Technologia radarowa Bosch

  GMS 120 Professional: Dalsze informacje

  Najważniejsze cechy produktu

  Łatwa detekcja i bezpieczniejsza praca – detektor GMS 120 Professional to najchętniej wybierany detektor uniwersalny w tej klasie. Wyposażone w automatyczną kalibrację urządzenie eliminuje błędy wynikające z nieprawidłowej obsługi, co sprawia, że idealnie nadaje się do bezpiecznej pracy. Urządzenie zapewnia dokładny rezultat pomiaru podczas wykrywania metalu i przewodów pod napięciem w różnego typu ścianach oraz konstrukcji drewnianych w ścianach gipsowo-kartonowych.

  Sprzęt i aplikacja

  Lokalizowanie obiektów w ścianach przed rozpoczęciem wiercenia zapewnia większe bezpieczeństwo pracy, szczególnie użytkownikom wykonującym prace remontowe i czynności takie jak montaż szaf, blatów kuchennych, umywalek, kotłów i systemów grzewczych lub instalacja klimatyzacji i systemów tryskaczowych. Od konstrukcji drewnianych w suchej zabudowie (3, 8 cm) i przewodów pod napięciem (5 cm) do metali nieżelaznych (8 cm) i żelaznych (12 cm): to wszechstronne urządzenie wykrywa różnego rodzaju materiały i skanuje na głębokość do 12 cm.

  Dodatkowa informacja

  Model GMS 120 Professional posiada także skalę Centre Finder, która umożliwia dokładne wskazanie środka wykrywanych obiektów wraz z odczytem właściwości materiału. Trójkolorowy pierścień diodowy LED wyraźnie wskazuje wykrycie lub brak wykrycia obiektu i posiada otwór do zaznaczania wewnątrz pierścienia, umożliwiający bezpośrednie odnotowanie wyniku każdego pomiaru. To wytrzymałe urządzenie posiada okładzinę gumową, obudowę odporną na uderzenia i stopień ochrony przed pyłem i wodą IP54.

  Potrzebujesz części zamiennych?

  Tutaj szybko i łatwo znajdziesz części zamienne pasujące do Twojego narzędzia Bosch Professional.

  Znajdź część zamienną

  Znajdź odpowiednią część zamienną

  Nasze produkty można jednoznacznie zidentyfikować przy użyciu 10-cyfrowego numeru katalogowego podanego na narzędziu. Upewnij się, że numer katalogowy odpowiada numerowi w polu z informacją dotyczącą Twojego narzędzia. Jeśli numer katalogowy poniżej nie odpowiada numerowi na Twoim narzędziu, użyj naszego katalogu części zamiennych, aby wyszukać części, której potrzebujesz.

  INFORMACJA O PRODUKTACH

  Pytania dotyczące Elektronarzędzi, narzędzi pomiarowych i osprzętu Bosch Professional.

  Pon. - Pt. :8. 30 – 16. 30

  *koszt połączenia wg taryfy lokalnej

  INFOLINIA SERWISOWA

  Pytania dotyczące napraw, serwisu elektronarzędzi oraz części zamiennych do elektronarzędzi Bosch Professional.

  Pytania i odpowiedzi

  Tutaj uzyskasz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące naszych usług serwisowych.

  Produkty firmy Robert Bosch Power Tools GmbH są rozwijane i produkowane w oparciu o wysokie standardy jakości oraz zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami techniki. Parametry techniczne i funkcje naszych produktów są regularnie kontrolowane na etapie rozwoju i produkcji seryjnej z zastosowaniem metod statystycznych. Możemy dzięki temu zapewnić, że produkty w jak najlepszym stopniu spełniają nasze normy jakościowe oraz oczekiwania użytkowników.

  Rzeczywista wydajność elektronarzędzia może różnić się w zależności od urządzenia i jest to zjawisko normalne. Znaczący wpływ na to mają warunki otoczenia oraz konkretne zastosowanie elektronarzędzia. Odpowiednie informacje techniczne, zamieszczone np. na opakowaniu oraz w instrukcji obsługi, odnoszą się do wartości średnich i dotyczą produktów oraz osprzętu w stanie nowym. Poniżej przedstawiamy przykładowe zestawienie najważniejszych czynników mających wpływ na rzeczywistą wydajność elektronarzędzia w odniesieniu do jego zastosowania i warunków otoczenia.

  Ostrzeżenie
  TYPOWE IKONY I WARTOŚCI

  mogą różnić się w zależności od modelu

  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Czas pracy akumulatora naszych elektronarzędzi bezprzewodowych zależy od wielu czynników, takich jak...

  • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od
   • właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. wysokości i gęstości trawy, gęstości drewna, …)
   • wymiary obrabianego elementu (np. pojemność opon, średnica i długość wkrętów, …)
   • techniki pracy i prędkość pracy (np. siła wywierana przez użytkownika lub prędkość poruszania się i nakładanie się pasów podczas koszenia trawnika lub cięcia żywopłotu)

  Najdłuższy czas pracy uzyskuje się zazwyczaj w warunkach bez obciążenia.

  • temperatura otoczenia – optymalną wydajność akumulator można osiągnąć przy temperaturze od 15 do 25°C. Przy niższych temperaturach czas pracy oraz wydajność akumulatora ulega skróceniu.
  • stan akumulatora: pojemność akumulatora w dużym stopniu zależy od historii jego użytkowania, np. wieku, liczby cykli ładowania, trybu ładowania (szybkie/wolne ładowanie), rezerwy energii (rozładowywanie akumulatora „do zera” lub doprowadzanie go do stanu głębokiego rozładowania może z czasem spowodować trwałe obniżenie pojemności akumulatora).
  Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

  Czas ładowania naszych akumulatorów zależy od wielu czynników, takich jak...

  • stan naładowania akumulatora przed rozpoczęciem ładowania
  • temperatura otoczenia
  • stan akumulatora: pojemność (maleje w miarę eksploatacji akumulatora), a także historia jego użytkowania, np. liczba cykli ładowania, tryb ładowania (szybkie/wolne ładowanie), rezerwa energii (rozładowywanie akumulatora „do zera” lub doprowadzanie go do stanu głębokiego rozładowania może z czasem spowodować trwałe obniżenie pojemności akumulatora). com/images/drilling_performance_wac_hg_2021_web--0f87663d4948413da0304107338f4bdf. jpg? imgWidth=4608&imgHeight=2592&scale=1 4x" alt="Wydajność wiercenia" title="Wydajność wiercenia" role="img" aria-label="Wydajność wiercenia"/>
   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Wydajność wiercenia naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

   • & typ, jakość i stan wiertła (dopasowany do danego zastosowania)

   • średnica wiertła w zależności od rodzaju materiału

   • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy także od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardości i gęstości), średnicy wiercenia, głębokości wiercenia itp.

   • prędkość obrotowa: należy wybrać 2. bieg i zwiększyć tempo aż do osiągnięcia prędkości maksymalnej; nie zalecamy pracy ciągłej przy obniżonej prędkości – pozwoli to wydłużyć żywotność elektronarzędzia

   • techniki pracy i prędkości pracy, np. siła wywierana przez użytkownika

   • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

   Wydajność wkręcania naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

   • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardości i gęstości), wymiarów wkrętów itp.

   • typ, jakość i stan &

    • końcówek wkręcających (dopasowany do danego zastosowania)

    • wkręty (gwint pełny/niepełny, typ łba, powłoka, jakość itp. )

   • prędkość obrotowa (należy wybrać 1. bieg, który zapewnia wyższy miękki moment obrotowy)

   • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

   • techniki pracy i prędkości pracy, np. siła wywierana przez użytkownika

   Wydajność piłowania, frezowania i cięcia

   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Wydajność piłowania, frezowania i cięcia naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

   • & typ, jakość i stan osprzętu (wybór odpowiedniego brzeszczotu, frezu, …)
   • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardości i gęstości), wymiarów osprzętu, głębokości cięcia itp.
   • dobre zamocowanie obrabianego elementu / urządzenia – np. brak drgań podczas pracy wyrzynarką
   • smarowanie konieczne przy niektórych zastosowaniach
   • techniki pracy, np.
    • siła wywierana przez użytkownika
    • kierunek włókien w drewnie względem kierunku cięcia
   • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

   Wydajność szlifowania i strugania

   Wydajność szlifowania i strugania naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak...

   • & Typ, jakość i stan osprzętu (typ papieru ściernego, wielkość ziarna, typ noża, typ osprzętu, …)
   • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. wymiary, twardość, gęstość, wilgotność, kierunek włókien w drewnie, …), wielkość powierzchni roboczej itp.
   • techniki pracy, np.
    • siła wywierana przez użytkownika
    • zamocowanie obrabianego elementu i urządzenia – w celu zapobiegania drganiom
   • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

   Liczba udarów, prędkość skokowa, prędkość oscylacyjna, prędkość łańcucha

   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Liczba udarów, prędkość skokowa, prędkość oscylacyjna, a także prędkość łańcucha naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak …

   • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. twardość i gęstość), wielkości powierzchni roboczej itp.
   • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora
   • stan elektronarzędzia, np. dotarcie i temperatura, które mają wpływ na wydajność akumulatora oraz lepkość smaru stosowanego w urządzeniu

   Prędkość (min–1) – prędkość bez obciążenia

   Prędkość obrotowa naszych elektronarzędzi jest podawana jako wartość maksymalna bez obciążenia, której nie należy przekraczać, aby uniknąć problemów przy zastosowaniu nieodpowiedniego osprzętu. Parametr ten zależy od wielu czynników, takich jak …

   • stan elektronarzędzia, np. dotarcie i temperatura, które mają wpływ na wydajność akumulatora oraz lepkość smaru stosowanego w urządzeniu
   • & nominalne napięcie i natężenie prądu, stan naładowania akumulatora
   • obciążenie spowodowane wymiarami i masą własną osprzętu

   Moment obrotowy (miękki, twardy, maks. )

   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Moment obrotowy (miękki, twardy, maks. ) naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak …

   • & typ i stan osprzętu
   • techniki pracy użytkownika, np.
    • siła wywierana w celu utrzymania / ustalenia pozycji elektronarzędzia
    • zamocowanie obrabianego elementu / obrabianych elementów
   • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora
   • temperatura akumulatora i elektronarzędzia
   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Energia udaru naszych elektronarzędzi zależy od wielu czynników, takich jak …

   • rozmiar wiertła (duże młoty pracują wydajniej z dużymi wiertłami, a małe z małymi wiertłami).
   • siła wywierana przez użytkownika (młoty: brak siły wywieranej przez użytkownika jest korzystny dla postępu pracy; wiertarki udarowe: dodatkowa siła wywierana przez użytkownika zapewnia szybszy postęp pracy)
   • stan elektronarzędzia i akumulatora (np. temperatura)
   • ciśnienie atmosferyczne i temperatura otoczenia
   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Wartości emisji drgań i hałasu są oznaczane zgodnie ze standardową procedurą pomiarową, np. EN 62841‑2‑11.

   Oznaczone wartości emisji drgań i hałasu odnoszą się do głównych zastosowań elektronarzędzia. Jeżeli jednak elektronarzędzie jest używane do innych zastosowań wraz z innym lub zużytym osprzętem, albo też elektronarzędzie nie jest we właściwy sposób konserwowane, emisja drgań i hałasu może się różnić od podanych wartości. Czynniki te mogą znacząco zwiększyć emisję drgań i hałasu w całym okresie eksploatacji.

   Ciśnienie i wydajność pompy

   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   W przypadku myjek wysokociśnieniowych ciśnienie maksymalne odpowiada wartości początkowego ciśnienia we wnętrzu pompy po włączeniu urządzenia i przed naciśnięciem spustu lancy. Jest to wartość obowiązkowa, którą podaje się ze względów bezpieczeństwa: w danym urządzeniu wolno stosować wyłącznie osprzęt przystosowany do pracy z podaną wartością ciśnienia maksymalnego.

   Wartość ta nie jest odpowiednikiem stałego ciśnienia roboczego, które można zmierzyć u wylotu węża lub lancy podczas pracy.

   Ciśnienie robocze i wydajność pompy naszych myjek wysokociśnieniowych, pistoletów natryskowych, pompek i dmuchaw do liści zależy od wielu czynników, takich jak …

   • stan elektronarzędzia (dobrze oczyszczone filtry, brak ciał obcych utrudniających pracę elektronarzędzia, …)
   • właściwości cieczy (np. temperatura, lepkość, napięcie powierzchniowe, gęstość itp. )
   • ciśnienie atmosferyczne i temperatura otoczenia
   • stan naładowania akumulatora
   • typ osprzętu, np. średnica i długość węża/rury
   • indywidualne ustawienia użytkownika wprowadzone w celu wyregulowania przepływu cieczy i powietrza

   Postęp pracy, wyrażony np. w m²/min w przypadku pistoletów natryskowych do malowania zależy także od prędkości pracy użytkownika oraz od indywidualnych preferencji (np. pokrycie powierzchni 1 warstwą lub 2–3 warstwami farby).

   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Moc nominalna naszych elektronarzędzi zależy głównie od napięcia i natężenia prądu w sieci zasilającej. &

   Stopień rozdrabniania naszych elektronarzędzi ogrodowych zależy od wielu czynników, takich jak …

   • zewnętrzny profil obciążenia, który zależy od właściwości materiałowych obrabianego elementu (np. wymiary, twardość, gęstość, wilgotność, kierunek włókien w drewnie, …)
   • stan noży – noże są częścią zużywalną i należy je odpowiednio konserwować lub wymienić, gdy wydajność rozdrabniania maleje.
   • techniki pracy użytkownika

   Natężenie światła naszych lamp zależy od wielu czynników, takich jak …

   • stan naładowania akumulatora
   • stan lampy (dobrze oczyszczone ekrany)
   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Wydajność klejenia naszych pistoletów do klejenia zależy od wielu czynników, takich jak...

   • użycie właściwego wkładu klejącego: właściwości materiałowe i wymiary wkładu klejącego
   • stan dyszy (czysta dysza)
   • siła wywierana przez użytkownika
   • typ akumulatora i stan naładowania akumulatora

   Czas nagrzewania / gotowość do pracy w ciągu x s

   Czas nagrzewania naszych pistoletów do klejenia zależy głównie od temperatury otoczenia oraz temperatury wyjściowej pistoletu do klejenia.

   Temperatura powietrza opalarek

   Temperatura powietrza opalarek zależy głównie od odległości roboczej pomiędzy dyszą a obrabianym elementem. Należy zaczekać do zakończenia cyklu nagrzewania, aby osiągnąć optymalny rezultat pracy. com/images/lawn_size_wac_hg_2021_web--dc341efa6ed44952be1490dd670f2ff7. jpg? imgWidth=4608&imgHeight=2592&scale=1 4x" alt="Wielkość trawnika" title="Wielkość trawnika" role="img" aria-label="Wielkość trawnika"/>

   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Zalecana wielkość trawnika jest wartością, która ma pomóc klientom podjąć decyzję o wyborze właściwego modelu kosiarki w zależności od indywidualnych potrzeb. Wielkość trawnika jest zazwyczaj mniejsza niż całkowita powierzchnia ogrodu. Dla różnych kategorii trawników (np. 200 m², 500 m², 700 m² i in. ) oferujemy odpowiednie modele kosiarek. Różnią się one średnicą obudowy noża oraz wielkością noża.

   Szerokość i wysokość cięcia

   Typowe ikony i wartości (mogą różnić się w zależności od modelu)

   Szerokość cięcia zależy od wielkości noża. Praca kosiarką z większym nożem oznacza większą szerokość cięcia i szybszy postęp pracy podczas koszenie trawnika.

   Wysokość cięcia można w większości modeli kosiarek ustawić, wybierając jeden z kilku zdefiniowanych stopni. Ustawienie wysokości cięcia zależy od tolerancji fabrycznych części mechanicznych kosiarki i warunków otoczenia, takich jak płaskość, wilgotność i kondycja trawnika (np. występowanie filcu, infekcji).

  Dane techniczne i instrukcja serwisowa Bosch Kgv39vw31g

  Bezpośredni link do pobrania Dane techniczne i instrukcja serwisowa Bosch Kgv39vw31g

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Dane techniczne i instrukcja serwisowa Bosch Kgv39vw31g