CAndt Solution Aco 3011e 4l 3765u to oprogramowanie, które umożliwia bezpieczne przesyłanie danych między różnymi urządzeniami. Oprogramowanie to zapewnia silną ochronę danych i umożliwia szyfrowanie danych przesyłanych między urządzeniami. Instrukcje bezpieczeństwa CAndt Solution Aco 3011e 4l 3765u zapewniają użytkownikom możliwość zarządzania bezpieczeństwem wszystkich urządzeń, które są połączone z programem. Instrukcje bezpieczeństwa CAndt Solution Aco 3011e 4l 3765u zawierają różne zasady i zalecenia dotyczące bezpieczeństwa, które należy przestrzegać, aby zminimalizować ryzyko wycieku danych lub innych niepożądanych incydentów. Instrukcje te obejmują m.in. zalecenia dotyczące wyboru skutecznych haseł, instalacji oprogramowania antywirusowego i innej zabezpieczonej infrastruktury, a także wykonywania regularnych kopii zapasowych danych.
Ostatnia aktualizacja: Instrukcje bezpieczeństwa CAndt Solution Aco 3011e 4l 3765u
Ten serwis używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zgoda
Bezpośredni link do pobrania Instrukcje bezpieczeństwa CAndt Solution Aco 3011e 4l 3765u
Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów
Ostatnia aktualizacja Instrukcje bezpieczeństwa CAndt Solution Aco 3011e 4l 3765u
Subskrybuj nasze sieci społecznościowe, aby być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami!
Komentarz
Moim zdaniem mógłbyś opisać Manual Mesh Bed Leveling i bardziej zaawansowaną konfigurację marlina. Wiem że wszystko jest dostępne w internecie ale niektóre rzeczy nie są idealnie opisane (i po polsku) i mogą sprawiać trudności początkującym. Przydało by się też coś o kalibracji feedrate'ow, przyspieszeń i jerku. Co jak co ale to bardzo ważne ustawienia, które bardzo mocno wpływają na wydruki.
Klarowny film. Buduję drukarkę sam i jestem właśnie na etapie „bowden” czy „direct”. Obejrzę sobie całą twoją serię.
super poradnik! kiedy coś o kalibracji temperatury wydruku ?
Jeszcze nie mam drukarki ale myślę że przy pomocy poradników uda mi się okiełznać druk 3D. Doskonałe, łokatologiczne przedstawienie tematu. Dziękuję.
Byłbym wdzięczny gdybyś wytłumaczył o co chodzi z tym flowrate. I jak to dobrze ustawić. Bo mam taki problem, że przy dyszy 0,4 jest wszystko dobrze, a przy dyszy 0,3 rozdzielają się warstwy.
Super :) Teraz tylko brakuje jeszcze auto levelingu na marlinie :D z BLTouch :D bądź czymś innym
Wielki plus za ten poradnik.
Dodam jeszcze, ze wydruki są nieco lepsze po kalibracji przez dyszę, ale pozostawiają wiele do życzenia.
Dziękuje bardzo. właśnie skończyłem kalibrować ekstruder <3
Świetny poradnik. Wielkie dzięki
super poradnik!!!!!
W końcu polski poradnik, ułatwi to mocno sprawę początkującym :D
Dziękuje ! bardzo dobry film - właśnie drukuje pierwszy "test" po kalibracji i różnica jest widoczna "na pierwszy rzut oka" - DZIĘKUJĘ
Extra filmik :D Lecz trzeba pamiętać że do kalibracji ekstrudera dla różnych filamentów można użyć zmiennych wartości grubości filamentu w slicerze. 1.75 , 1.78, 1.8 itp. Nieraz nawet szpula od szpuli tego samego filamentu ma różnicę w grubości, ja akurat tym się bawię :)
nic tylko zabieram się do kalibracji dzięki ...
Przydatne informacje :) Pozdrawiam i chce więcej :)
Mam pytanie: "Jeżeli nie masz możliwości zapisania ustawień w eepromie drukarki, ani nie chcesz zmieniać jej softu, to w kodzie startowym drukarki (W Slicerze, którego używasz) dodaj komendę "M92 E100". Zamiast wartości 100 wpisz uzyskaną z kalibracji wartość kroków na mm." Rozumiem, że ta wartość podajemy w początkowym Gcod na samej górze, nad innymi komendami? Czy w gcod extrudera?
Jejku, tak bardzo mnie uratowałeś tą kalibracją! Dopiero zaczęłam przygodę z drukiem i zakupiłam swoją pierwszą drukarkę. Każdy wydruk posiadał duże ubytki, a nitki były pełne kropli. Przerobiłam w ciągu tygodnia dziesiątki teorii, naprawdę. Od zadzioru na dyszy, przez źle naciągnięte paski, zatkaną dyszę, parametry druku, kalibracje stołu, warunki w jakich trzymałam filament aż do skalibrowania właśnie ekstrudera. Wartość, którą miałam wpisana to 93, natomiast po zakodowaniu ekstruderowi żeby wysunął 100mm filamentu wsunął wiecie ile? No pomyślcie sobie teraz ile mógł tam wysunąć... 40mm! Przecież to ogromny błąd. Dziękuję Ci bardzo :D
Idealny film dla "zielonych". Bardzo popieram robienie takich filmów i to się chwali. Oby ich powstało jeszcze więcej :).
Mega! kupiłem sobie ekstruder OMGv2 do drukarki ender 3v2 i właśnie takiego poradnika potrzebowałem. Sztos! Jakby ktoś miał problem ze sterownikami, a powyższe metody nie działały na win10 to polecam zainstalować sobie driver CH341SER. Pozdrawiam!
.
Zostaw komentarz