Karta techniczna produktu Canon Mv 200 I

Karta techniczna produktu Canon MV 200 I zawiera wszystkie informacje potrzebne do zrozumienia działania i funkcjonowania tego produktu. Urządzenie to jest cyfrową kamerą wideo, która została zaprojektowana do zapisywania wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Ma ona 3,2-calowy wyświetlacz LCD i 2,7-megapikselową matrycę CMOS. Posiada ona również funkcję automatycznego i inteligentnego trybu nagrywania, który ułatwia tworzenie wysokiej jakości filmów. Kamera posiada również wbudowaną funkcję stabilizacji obrazu i wspiera formaty nagrywania takie jak: MPEG2, MPEG4, AVI, i MOV. Karta techniczna produktu Canon MV 200 I zawiera także informacje na temat zasilania, złączy i portów, a także wymiarów i wagi.

Ostatnia aktualizacja: Karta techniczna produktu Canon Mv 200 I

Canon PIXMA PRO-200 - Canon Poland

POKAŻ PRAWDZIWE KOLORY

Przejdź na wyższy poziom fotograficznego zaawansowania dzięki dynamicznym, kolorowym i monochromatycznym zdjęciom o wysokiej jakości, które dadzą powód do dumy. Ta wszechstronna, kompaktowa i łatwa w obsłudze drukarka A3+ generuje wydruki bez obramowania, artystyczne i panoramiczne, dzięki czemu możesz drukować doskonałe zdjęcia.

Zobacz pełne dane techniczne

Prawdziwe kolory na perfekcyjnych wydrukach

Na drukarce Canon PIXMA PRO-200 łatwo wygenerujesz dynamiczne wydruki wysokiej jakości

Imponujące zdjęcia o wysokiej jakości

Znakomity, 8-kolorowy system atramentu barwnikowego gwarantuje wierne odwzorowanie obrazu i bardziej intensywne kolory za każdym razem.

Papier dostosowany do potrzeb

Obsługa szerokiej gamy nośników i możliwość dostosowywania rozmiarów wydruku sprawiają, że zdjęcia można drukować w różnych wersjach, w tym na papierze Fine Art, w wersji bez obramowania i w trybie panoramicznym.

Szybka praca i łatwa obsługa

Wbudowany 3-calowy wyświetlacz LCD pozwala szybko sprawdzać poziom atramentu, wykonywać czynności konserwacyjne i korzystać z instrukcji obsługi drukarki. Dzięki temu można bez wysiłku uzyskiwać znakomite rezultaty.

Doskonałe wydruki za każdym razem

Trzy opcje podawania papieru i funkcja automatycznego prostowania papieru sprawiają, że krzywe lub nieudane wydruki to już przeszłość – bez względu na używany papier.

Bezproblemowy proces

Łatwe w obsłudze oprogramowanie PPL (Professional Print & Layout) firmy Canon umożliwia przesyłanie zrobionych zdjęć z popularnych programów graficznych. Upraszcza to cały proces, od edycji po drukowanie. ws/i/canon/pixma-pro-200_lifestyle_42_beneft3_pdp_4c4a75d4488245979066fed0b9b7f608? $block-multitext-1by1-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1440px)"/>

Niewielki ciężar i zwarta konstrukcja

Canon PIXMA PRO-200 to drukarka o niedużej masie, która spełni wszystkie Twoje potrzeby dotyczące drukowania nawet w przypadku drukowania na papierze formatu A3+. Ma niewielkie wymiary, więc bez problemu zmieści się w małym studio fotograficznym.

Szybsze i wydajniejsze drukowanie

Wspaniałe zdjęcia powstają w mgnieniu oka, podobnie jak doskonałe wydruki. Canon PIXMA PRO-200 umożliwia szybkie i wydajne uzyskanie wysokiej jakości wydruków w formacie A3+ już po 90 sekundach1, a Ty masz więcej czasu na szukanie kolejnego doskonałego ujęcia. ws/i/canon/pixma-pro-200_ambient_16_beneft4_pdp_3f7806eacdfd4544adf7a83a05c7dfa1? $block-multitext-1by1-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1440px)"/>

System atramentu Chroma Life 100+

8-kolorowy system atramentu barwnikowego firmy Canon umożliwia obsługę rozszerzonej gamy kolorów, dzięki czemu można drukować dynamiczne zdjęcia o wysokiej jakości. Drukarka Canon PIXMA PRO-200 generuje także bardziej intensywną czerń i lepiej odwzorowuje odcienie koloru czerwonego i niebieskiego. Ponadto szary i jasnoszary atrament zapewnia wyjątkowe wydruki monochromatyczne i przyspiesza proces drukowania. ws/i/canon/pixma-pro-200_ambient_14_beneft5_pdp_42d4329a5c4f483189dc1720dd48713f? $block-media-16by9-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1472px)"/>

Bezpłatna wtyczka i oprogramowanie Professional Print & Layout (PPL)

Wtyczka PPL działa jako samodzielne oprogramowanie lub jako wtyczka do oprogramowania do przetwarzania obrazu Digital Photo Professional firmy Canon lub programów Photoshop i Lightroom firmy Adobe. ws/i/canon/pixma-pro-200_lifestyle_26_ppl_pdp_53cdf5095ecb4177bdf084d2ae4800a4? $block-media-16by9-dt$" type="image/webp" media="(min-width: 1472px)"/>

Zawartość pudełka

Wszystko, czego potrzebujesz, aby drukować odbitki A3+ o jakości wystawowej bez odchodzenia od biurka.

 • PIXMA PRO-200

 • Przewód zasilający z wtyczką brytyjską

 • Przewód zasilający z wtyczką europejską

 • Taca do drukowania na płytach CD

 • Płyta CD z oprogramowaniem konfiguracyjnym i instrukcją obsługi (płyta CD tylko dla systemu Windows)

 • Instrukcja obsługi (elektroniczna)

 • Europejski system gwarancyjny (EWS) – ulotka A3

 • Rosyjska karta gwarancyjna

 • 8 indywidualnych pojemników z atramentem

Wybierz potrzebne Ci materiały pomocy

 • Tu znajdziesz najnowsze sterowniki do swojego produktu

 • Oprogramowanie, które zapewni Ci jeszcze lepsze wrażenia z pracy z naszymi produktami

 • Przydatne przewodniki, dzięki którym wykorzystasz potencjał swojego produktu

 • Tu znajdziesz najnowsze oprogramowanie układowe swojego produktu

 • Potrzebujesz pomocy? Zajrzyj do sekcji najczęściej zadawanych pytań

 • Poznaj najnowsze wiadomości o swoim produkcie

 • Znajdź rozwiązania błędów, których kody wyświetla Twój produkt

Left Right

Kontakt

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub pocztą e-mail, aby uzyskać pomoc techniczną

Numer seryjny

Tutaj dowiesz się, jak znaleźć numer seryjny produktu B2B.

Recyklingu

Więcej informacji o programie recyklingu kaset firmy Canon

lub

Szybkie odnalezienie poszukiwanej karty produktu ułatwi Ci wyszukiwarka. Jeśli chcesz pobrać wszystkie karty produktu urządzeń Vaillant, znajdziesz je w skompresowanym pliku "All products - Karty produktu".

Karta techniczna produktu Canon Mv 200 I

Bezpośredni link do pobrania Karta techniczna produktu Canon Mv 200 I

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Karta techniczna produktu Canon Mv 200 I