Kieszonkowy podręcznik Asus 7260hmw

Kieszonkowy podręcznik Asus 7260hmw to przenośny router Wi-Fi, który umożliwia szybkie i niezawodne połączenie z siecią bezprzewodową. Dzięki zastosowaniu technologii 802.11ac standardu, użytkownicy mogą cieszyć się szybkim przesyłaniem danych, jak również bezproblemowym połączeniem z siecią. Podręcznik jest kompaktowy i łatwy w użyciu, dzięki czemu można go wziąć wszędzie tam, gdzie chcesz skorzystać z szybkiego połączenia Wi-Fi. Urządzenie wyposażone jest w szyfrowanie WPA2, które zapewnia bezpieczeństwo sieci i chroni dane przed atakiem hakerów. Ponadto, router ma funkcję QoS, która pozwala na dostosowanie przepustowości dla różnych urządzeń, dzięki czemu można zoptymalizować wydajność sieci. Asus 7260hmw to wygodne narzędzie do uzyskiwania wysokiej prędkości połączenia Wi-Fi, które jest łatwe w użyciu i może być noszone wszędzie.

Ostatnia aktualizacja: Kieszonkowy podręcznik Asus 7260hmw

Niesamowite kolory, kompaktowe wymiary i mobilność

Niewiarygodnie kompaktowy, smukły i lekki ZenBook 13 OLED jest wyposażony w procesor AMD Ryzen 7 5800U dla zapewnienia doskonałej wydajności do wszechstronnych zastosowań, a jego wspaniały ekran FHD OLED HDR typu NanoEdge gwarantuje ultrażywe efekty wizualne z niespotykanym dotąd poziomem realizmu. Z pięknym laptopem ZenBook 13 OLED Twój mobilny styl życia będzie wygodniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

Mobilność

Podróżuj z lekkim bagażem, podróżuj inteligentnie

Wykonana w całości z metalu obudowa ZenBooka 13 OLED jest kompaktowa, lekka i smukła – co czyni z niego idealnego towarzysza podróży. Ponadto jest to najlżejszy laptop OLED z procesorem AMD1 dysponujący ultralekką obudową ważącą tylko 1, 14 kg – dzięki czemu możesz cieszyć się optymalną mobilnością w dowolnym miejscu.

13, 9 mm

smukła konstrukcja

Bateria

Szybkie i wygodne ładowanie w każdym miejscu

Laptop ZenBook 13 OLED oferuje niesamowite 16 godzin czasu pracy baterii2, dlatego podróżowanie bez ładowarki nie stanowi żadnego problemu. Kiedy w końcu nadejdzie czas na doładowanie, funkcja szybkiego ładowania umożliwi Ci naładowanie baterii do poziomu 60% w ciągu zaledwie 49 minut, aby błyskawicznie ponownie ruszyć w drogę.

Maks.

16godz.

czasu pracy baterii

67Wh

pojemność baterii

w 49 min.

szybkie ładowanie do 60%

Wzornictwo

Kompaktowy i elegancki design do mobilnego użytkowania

Kompaktowy ZenBook 13 OLED jest elegancki i niewiarygodnie lekki, dlatego będzie świetnym towarzyszem podróży. Gdziekolwiek się wybierzesz, jego wysoka moc obliczeniowa i praktyczne funkcje pomogą Ci pracować bardziej wydajnie i wyzwolić pełną kreatywność.

Kolory

Pine Grey

Pine Grey to błyszczący odcień kolorystyczny o spokojnym i relaksującym charakterze. Emanuje on profesjonalizmem i inteligencją, a ponadto zastosowano w nim specjalną, przesuniętą wersję charakterystycznego dla laptopów ZenBook ikonicznego wykończenia „spun-metal” z koncentrycznymi kręgami.

Lilac Mist

Wariant Lilac Mist zapewnia szczyptę najwyższego luksusu. Elegancki i nowoczesny, czarujący i wyrafinowany – ten przepiękny matowy odcień jest idealnym uzupełnieniem klasycznego wykończenia „spun-metal” z koncentrycznymi kręgami.

Ekran

Niesamowity ekran OLED z ultrażywym obrazem

W ZenBooku 13 OLED zastosowano niesamowity ekran FHD OLED HDR NanoEdge3 wyświetlający bogaty w detale, realistyczny obraz z ultrażywymi kolorami, dokładnością odwzorowania barw potwierdzoną certyfikacją PANTONE® Validated, a także 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3 o klasie kinowej. Ponadto ekran dysponuje certyfikacją VESA DisplayHDR™ True Black gwarantującą głębokie czernie i zwiększony zakres dynamiczny. Dodając do tego jeszcze certyfikację TÜV Rheinland w zakresie przyjazności dla oczu, otrzymujemy immersyjny ekran ze smukłą oprawką sprawdzający się do wszelkich zastosowań – pracy i rozrywki.

Dowiedz się więcej na temat wyświetlaczy ASUS OLED

4-stronna

konstrukcja NanoEdge4

Połączenia

Pełen zestaw połączeń!

ZenBook 13 OLED na nowo definiuje możliwości ultrasmukłych laptopów. Zapewnia Ci on pełen zestaw gniazd wejścia/wyjścia5, w tym pełnowymiarowe złącza HDMI, USB Type-A i USB-C®. Dostępny jest także czytnik kart microSD do łatwych transferów danych z Twojego urządzenia mobilnego.

MicroSD card readerHDMIUSB 3. 2 Gen 1 Type-AUSB 3. 2 Gen 2 Type-C®

Wrażenia użytkownika

Zaprojektowany dla komfortu użytkowania

ZenBook 13 OLED wygląda oszałamiająco z nową klawiaturą o ergonomicznym układzie rozciągniętym na całą szerokość urządzenia – dla jeszcze większego komfortu pisania. Do łatwego wprowadzania danych w touchpadzie zintegrowano nowatorskie rozwiązanie ASUS NumberPad 2. 07 – czyli podświetlaną diodami LED klawiaturę numeryczną. Za pomocą funkcji rozpoznawania twarzy Windows Hello oraz wbudowanej kamery na podczerwień (IR) można szybko i łatwo logować się do systemu bez użycia hasła – i to nawet w warunkach słabego oświetlenia.

 • NumberPad7
 • Klawiatura rozciągnięta na całą szerokość urządzenia
 • Klawisze funkcyjne
 • Kamera na podczerwień

ZenBook 13 OLED jest oferowany wraz z nowatorską funkcją ASUS NumberPad 2. 0, touchpadem o podwójnej funkcjonalności ze zintegrowaną klawiaturą numeryczną podświetlaną diodami LED. Nawet kiedy NumberPad jest włączony, inteligentne oprogramowanie touchpada pozwala Ci nadal wykorzystywać go do sterowania kursorem.

W laptopie ZenBook 13 OLED po raz pierwszy zastosowano nowy układ klawiatury rozciągnięty na całą szerokość urządzenia. Zapewnia to miejsce dla całego rzędu nowych dodatkowych klawiszy funkcyjnych po prawej stronie klawiatury, zwiększając produktywność użytkownika.

Dla jeszcze większej wygody masz możliwość wykonywania zrzutów ekranu, zablokowania kamery internetowej, a ponadto masz dostęp do aplikacji MyASUS za pośrednictwem klawiszy funkcyjnych.

Korzystając z laptopa ZenBook 13 OLED wraz z Windows Hello, Twoja twarz jest hasłem! Umieszczona z przodu kamera na podczerwień (IR) rozpoznaje Twoją twarz w ciągu kilku sekund i umożliwia Ci natychmiastowe i bezpieczne logowanie.

ErgoLift

Precyzyjnie zaprojektowany zawias ErgoLift

ZenBook 13 OLED posiada precyzyjnie zaprojektowany zawias ErgoLift, który po otwarciu pokrywy automatycznie lekko unosi tylną część laptopa, zapewniając optymalny kąt ustawienia klawiatury do wygodnego pisania. Czynność ta dodatkowo podnosi obudowę dla zapewnienia zoptymalizowanego chłodzenia i lepszej jakości dźwięku.

lepsza pozycja do pisania

zoptymalizowane chłodzenie

Wydajność

Wydajność klasy premium

Wysoka wydajność jest kluczowym elementem wpływającym na typowe dla laptopów Zenbook doskonałe wrażenia użytkownika. ZenBook 13 OLED jest napędzany procesorem AMD Ryzen 7 5800U, który zapewnia ultraszybką pracę i najwyższą responsywność nawet do bardzo wymagających zadań. ZenBook 13 OLED jest również wyposażony w szybki dysk SSD PCIe® 3. 0 x2 oraz najnowszą kartę łączności bezprzewodowej Wi-Fi 6 (802. 11ax), dzięki czemu oferuje doskonałą ogólną wydajność. AMD

Ryzen 7 5800U

procesor mobilny

1TB

SSD PCIe® 3. 0 x2

Karta klasy gigabitowej

WiFi6

802. 11ax

AMD Radeon

procesor graficzny

Oprogramowanie

MyASUS: Twoja ekskluzywna kolekcja aplikacji

ZenBook 13 OLED jest oferowany z najnowszą wersją MyASUS – pakietem przydatnych aplikacji i narzędzi ASUS, które pomogą Ci jeszcze lepiej wykorzystać potencjał tego laptopa. Za jego pomocą możesz sparować telefon z systemem iOS lub Android ze swoim laptopem, zoptymalizować wydajność, a nawet kontaktować się z serwisem posprzedażowym i obsługą klienta. Ponadto dostępna jest ogromna liczba popularnych aplikacji do pobrania oraz ekskluzywnych ofert tylko dla Ciebie!

Dowiedz się więcej na temat MyASUS

Dźwięk

Certyfikowana jakość dźwięku

System dźwiękowy laptopa ZenBook 13 OLED jest certyfikowany przez specjalistów z firmy Harman Kardon dla zagwarantowania immersyjnego, kryształowo czystego dźwięku w komunikacji głosowej lub rozrywce.

Technologia USB-C® Easy Charge: zasilanie w każdym momencie, w każdym miejscu

Obsługa technologii USB-C® Easy Charge (łatwego ładowania) oznacza, że możesz używać swojego laptopa ZenBook 13 OLED wraz z szeroką gamą standardowych ładowarek USB-C. Cieszysz się ultraszybkim ładowaniem za pomocą dowolnej ładowarki z certyfikacją PD (Power Delivery), w tym również przy użyciu 65-watowego, szybko ładującego zasilacza dostarczonego w pakiecie z laptopem ZenBook 13 OLED. Możesz również doładować swój komputer w drodze, używając ładowarek udostępnianych przez linie lotnicze, ładowarek mobilnych lub powerbanków6! Jest to niesamowicie wygodne w miejscach, gdzie nie ma gniazdek elektrycznych, np. w samolotach lub pojazdach.

Wydajny NumberPad 2. 07

ASUS NumberPad 2. 0 oferuje Ci intuicyjną metodę wprowadzania danych liczbowych dla zwiększenia produktywności. Rozwiązuje to problem braku klawiatury numerycznej w urządzeniach o kompaktowych rozmiarach. Stuknij górną prawą ikonę NumberPad i przytrzymaj ją przez jedną sekundę, aby włączyć lub wyłączyć tę funkcję. W celu wyboru jednego z dwóch poziomów jasności stuknij ikonę w lewym górnym rogu. Możesz także przeciągnąć palcem po touchpadzie od górnej lewej ikony w dowolnym kierunku, aby błyskawicznie aktywować na ekranie aplikację kalkulatora.

Ulepszona kamera internetowa, wyraźniejszy głos w wideokonferencjach

Nowa technologia dostrojenia kamery internetowej na podczerwień ASUS oraz duży obiektyw kamery umożliwiają ultraszybkie logowanie za pomocą rozpoznawania twarzy oraz znacznie ulepszone przetwarzanie obrazu w porównaniu do modeli poprzedniej generacji. Podczas wideokonferencji Twoi koledzy będą Cię oglądać z większą ostrością niż kiedykolwiek wcześniej – i to nawet w ciemnych otoczeniach.

Bez algorytmu ASUS

Z algorytmem ASUS

Procesory mobilne AMD Ryzen 7 5800U

Procesory AMD Ryzen 7 5800U zapewniają najszybszą i największą wydajność ze wszystkich dotychczasowych układów. Dodając do tego maksymalnie 16 GB superszybkiej pamięci RAM, codzienne zadania przy komputerze nie będą żadnym problemem. Wykorzystujące złącze PCIe® 3. 0 x2 dyski SSD o wysokiej szybkości gwarantują szybkie uruchamianie systemu i niemalże natychmiastowe ładowanie aplikacji.

Precyzyjne dostrojenie za pomocą ASUS WiFi Master Premium

ASUS oferuje szeroką gamę rozwiązań z zakresu łączności bezprzewodowej. Karta Wi-Fi 6 w Twoim laptopie ZenBook 13 OLED umożliwia Ci ładowanie treści z Internetu w mgnieniu oka, a dodatkowo jest wspomagana technologią ASUS WiFi Master, która zawiera funkcje ASUS WiFi Stabilizer oraz ASUS WiFi SmartConnect. Dla najwyższej możliwej stabilności twoich połączeń bezprzewodowych funkcja WiFi Stabilizer filtruje zakłócenia sygnału Wi-Fi, dzięki czemu zawsze cieszysz się maksymalnymi prędkościami transmisji. WiFi SmartConnect automatycznie wybiera najlepsze źródło sygnału Wi-Fi, dlatego Twój laptop płynnie łączy się z optymalnym w danym momencie sygnałem Wi-Fi i znanymi hotspotami mobilnymi.

Technologia

WiFi Stabilizer

Możesz sparować swojego laptopa z telefonem, a nawet więcej!

MyASUS to pakiet przydatnych aplikacji i narzędzi ASUS. Zawiera on nowy link do aplikacji MyASUS, który pozwala Ci sparować telefon z systemem iOS lub Android ze swoim laptopem ZenBook 13 OLED dla wygodniejszej wielozadaniowości. Dzięki połączeniu z MyASUS cieszysz się łatwym dostępem do swoich plików w każdym miejscu. Możesz szybciej przesyłać pliki pomiędzy telefonem a laptopem, uzyskać zdalny dostęp do dysku swojego laptopa z dowolnego miejsca, korzystać z lustrzanej kopii swoich aplikacji mobilnych na laptopie, a nawet używać swojego urządzenia mobilnego jako rozszerzenia ekranu PC. Jest to wydajne, łatwe w użyciu i wygodne rozwiązanie. Dostępne są również aplikacje do zoptymalizowania wydajności Twojego laptopa, a ponadto otrzymujesz łatwy dostęp do wsparcia posprzedażowego dla swojego laptopa ZenBook 13 OLED.

Komputer pod ręką, zawsze gdy go potrzebujesz

Watch the video

ASUS VivoStick to kieszonkowy komputer z systemem Windows, który umożliwia wykorzystywanie go jak komputera, kiedykolwiek go potrzebujesz. Zasilanie procesorem Intel® Atom™ umożliwia przekształcanie dowolnego telewizora, monitora lub projektora z obsługą HDMI w pełni funkcjonalny komputer do pracy lub rozrywki. VivoStick otwiera przed użytkownikiem świat możliwości obliczeniowych – w domu, biurze lub gdziekolwiek potrzebujesz.

Intel Inside®. Niesamowite wrażenia na zewnątrz. Procesor Intel® Atom™ x5.

Intel, logo Intel, Intel Inside, logo Intel Inside, Intel Atom i Intel Atom Inside są znakami handlowymi firmy Intel Corporation w Stanach Zjednoczonych i/lub innych krajach.

Komputer, który przełamuje granice

VivoStick może być super kompaktowy, ale liczy się to, co kryje we wnętrzu. VivoStick jest zaprojektowany tak, aby robił duże wrażenie, zarówno w zakresie wydajności, jak i estetyki.

Elastyczność rozwiązań mobilnych

Bez względu na to, czy jesteś na wakacjach czy w podróży służbowej, VivoStick oferuje Ci wszystkie funkcje obliczeniowe, jakich potrzebujesz, bez potrzeby targania ze sobą laptopa. Wystarczy, że przymocujesz go do telewizora w pokoju hotelowym i możesz oglądać filmy na YouTube lub swoje ulubione programy na Netflix czy Amazon Prime. A gdy przyjdzie czas na pracę, Twój monitor lub projektor również da radę.

Wytworny wygląd, nawiązujący do wiecznego pióra

Elegancko zaprojektowany komputer kieszonkowy VivoStick ma opływowe linie i dyskretnie połyskujące wykończenie. Przycisk zasilania oraz złącze HDMI mają klasyczny wygląd Zen i jedwabiście-metalowe wykończenie. Jego piękno kryje się w tych drobnych detalach. A dzięki grubości zaledwie 16 mm, ten niewielki komputer zwalnia cenne miejsce na biurku.

Pełna funkcjonalność komputera

Dzięki zastosowaniu procesora Intel Atom, możesz cieszyć się wydajnością na poziomie komputera stacjonarnego i oraz piękną grafiką Full HD. Nie wymaga żadnej konfiguracji – VivoStick uruchamia się szybko i jest gotowy do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie brakuje mu również niczego w zakresie specyfikacji: 2GB RAM, 32GB wbudowanej pamięci, dwuzakresowa 802. 11ac Wi-Fi, Bluetooth 4. 1, porty USB 3. 0 i USB 2. 0, wejście audio i port HDMI w ultra kompaktowej obudowie. A na dokładkę otrzymujesz 100GB wolnej przestrzeni na ASUS WebStorage, dzięki czemu z każdego miejsca na świecie masz – za pomocą VivoStick – dostęp do plików przechowywanych w chmurze. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/capabilities_pic01. jpg"/>

Odkryj nieskończone możliwości obliczeniowe

 1. Komputer na co dzień
 2. Kino domowe
 3. Smart TV
 4. Obsługa Xbox One
 5. Łatwe projekcje
 6. Edukacja
 7. Cyfrowa tablica informacyjna
 8. Kiosk dla klientów
 9. Kiosk dla pracowników
 10. Cienki klient

VivoStick to przystępne cenowo rozwiązanie, które oszczędza przestrzeń i pomaga w wykonywaniu pracy. Przeglądanie Internetu, sprawdzanie poczty e-mail, czy praca w edytorze tekstu, jak na każdym normalnym komputerze. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic02. jpg" alt="Easy to get new devices or friends online. " width="841" height="478"/>

Zainstaluj aplikację do strumieniowego przesyłania obsługiwanych mediów i korzystaj z Asus HyStream aby oglądać i przesyłać treści na większy ekran. Możesz nawet zdalnie kontrolować VivoStick z urządzenia przenośnego. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic03. jpg" alt="Tools to help you monitor and manage your connectio" width="841" height="478"/>

VivoStick przekształca telewizor lub monitor w Smart TV w systemie Windows. Przeglądaj internet, oglądaj filmy przesyłane strumieniowo, pracuj lub kontaktuj się z rodziną i przyjaciółmi za pośrednictwem mediów społecznościowych – siedząc na kanapie. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic04. jpg" alt="Tools to help you monitor and manage your connectio" width="841" height="478"/>

Podłącz swój VivoStick do dodatkowego telewizora lub monitora, aby strumieniować i grać na konsoli Xbox One w każdym miejscu swojego domu. Dowiedz się więcej

Do pracy czy rozrywki, VivoStick świetnie współpracuje z projektorem. Podłącz VivoStick do projektora i prowadź prezentacje lub odtwarzaj filmy na dużym ekranie. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic06. jpg" alt="Tools to help you monitor and manage your connectio" width="841" height="478"/>

VivoStick to bezobsługowe i niedrogie rozwiązanie dla floty komputerów w szkole czy instytucji lub niedrogi komputer typu plug-and-play dla studentów. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic07. jpg" alt="Tools to help you monitor and manage your connectio" width="841" height="478"/>

Dzięki małym rozmiarom i niskiemu poborowi energii, VivoStick świetnie sprawdza się jako rozwiązanie do cyfrowych tablic informacyjnych, szyldów lub nawet tablic wyników sportowych. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic08. jpg" alt="Tools to help you monitor and manage your connectio" width="841" height="478"/>

Skonfiguruj VivoStick do obsługi kiosku na lotnisku, w hotelu, centrum handlowym lub w lokalizacji atrakcji turystycznej. Obsługa ekranu dotykowego sprawia, że jest to jeszcze bardziej atrakcyjna propozycja dla niedrogiego, samoobsługowego kiosku. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic09. jpg" alt="Tools to help you monitor and manage your connectio" width="841" height="478"/>

VivoStick może służyć jako dedykowane, jednofunkcyjne urządzenie do obsługi terminalu POS w kasie, sklepie, barze fast food czy restauracji. com/websites/global/products/kG8zmnBbP9T4sqBA/images/slide_pic10. jpg" alt="Tools to help you monitor and manage your connectio" width="841" height="478"/>

Podłącz VivoStick do dowolnego monitora HDMI, aby stworzyć platformę cienkiego klienta dla call center, laboratorium komputerowego lub małej firmy.

 • Cyfrowa tablica informacyjna
 • Kiosk dla pracowników
  • VivoRemote

   Aplikacja ASUS VivoRemote pozwala korzystać z urządzeń przenośnych, takich jak zdalna klawiatura. Ta intuicyjna aplikacja umożliwia kontrolowanie VivoStick z

   Zdalna klawiatura i mysz
   Opcja użycia smartfonu jako bezprzewodowej klawiatury i myszy.

   Skróty klawiaturowe
   Strona główna/ Menu start Windows/ Enter/ Backspace/ Karta

   Sterowniki multimedialne
   Lokalne odtwarzanie mediów i regulacja głośności

   Centrum VivoRemote
   Dostosuj kategoryzowane foldery i skróty klawiaturowe do otwartych plików lub wykonywania poleceń, podobnie jak przy zdalnej obsłudze telewizora.

  Przejdź na większy ekran za pomocą ASUS HyStream

  Duplikuj lub przesyłaj strumieniowo ulubione filmy w jakości Full HD, pliki wideo i zdjęcia lub graj w lekkie gry zapisane w pamięci smartfona lub tabletu z systemem* Apple iOS lub Android, na dowolnym telewizorze z obsługą HDMI. Korzystanie z bezprzewodowej rozrywki nigdy nie było takie proste.
  *Aby uzyskać informacje na temat pomocy technicznej, skontaktuj się z dostawcą urządzenia. Odwiedź stronę http://www. com/support/ aby sprawdzić dostępność wsparcia dla urządzeń z iOS 9

  Chłodzenie i niezawodność

  Pomimo kompaktowych wymiarów, VivoStick posiada wewnętrzny wentylator, który zapobiega przegrzaniu

  Uchwyt do VivoStick

  VivoStick posiada w zestawie uchwyt VivoStick oraz kabel przedłużający, aby komputer można było łatwo ukryć za monitorem. Alternatywnie, możesz zamontować VivoStick z boku monitora, aby pozostawał łatwo dostępny.

  Jakość zachwalana przez krytyków

  Komputery stacjonarne ASUS - Najbardziej polecana marka desktopów z Windows
  Innowacyjność, design i niezawodność to podstawa wszystkich komputerów ASUS. Komputery stacjonarne ASUS zdobywały nagrodę PCMag Readers' Choice for Overall Satisfaction przez cztery lata z rzędu.

  * Przedrukowane z www. pcmag. com, za zgodą serwisu. © 2015 Ziff Davis, Inc. Wszelkie prawa zastrzeżone.

  Wydajność, jakość i wartość

  ASUS VivoStick to kieszonkowy, w pełni funkcjonalny komputer z systemem Windows. Bez względu na to, czy używasz go do pracy czy rozrywki, VivoStick otwiera przed użytkownikiem świat możliwości obliczeniowych – w domu, biurze lub gdziekolwiek potrzebujesz.

  Narzędzia przemysłowe

  Główna siedziba firmy znajduje się na Słowacji, ale nasi specjaliści ds. sprzedaży i serwisu są obecni we wszystkich regionach kraju.

  Kieszonkowy podręcznik Asus 7260hmw

  Bezpośredni link do pobrania Kieszonkowy podręcznik Asus 7260hmw

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kieszonkowy podręcznik Asus 7260hmw