Konfiguracja i specyfikacja Ge Ahs14

Ge Ahs14 to konfigurowalny i specyficzny system zabezpieczeń przeciwpożarowych. Może on być zintegrowany z systemami kontroli dostępu, wideo i systemami sterowania. System Ahs14 oferuje szeroki zakres funkcji, w tym wykrywanie pożaru, alarmy dźwiękowe, zdalne sterowanie, zdalne monitorowanie, zdalne powiadamianie i zarządzanie systemem. System może również dostarczyć dane potrzebne do monitorowania i zarządzania systemem, w tym informacje o czujnikach, sterowanie urządzeniami i stan systemu. System Ahs14 umożliwia również łatwe zarządzanie zasobami, zapewniając wizualizację i zarządzanie systemem przy użyciu prostego interfejsu. Ge Ahs14 jest idealnym rozwiązaniem dla obiektów wymagających wiarygodnego i wysoce wydajnego systemu zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Ostatnia aktualizacja: Konfiguracja i specyfikacja Ge Ahs14

NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti będzie najmocniejszą kartą graficzną przynajmniej do czasu premiery nowej generacji kart zarówno od NVIDII (Ada Lovelace) jak również AMD (RDNA 3). Zaprezentowana została podczas targów CES, a jej debiut miał nastąpić 27 stycznia. Miał, bowiem informacje sprzed kilku dni sugerują problemy z produkcją układu jak również kłopoty z oprogramowaniem BIOS, przez co nowy flagowiec może ukazać się na rynku później niż początkowo sądziliśmy. Mimo to do sieci przedostały się informacje o specyfikacji topowej karty od tajwańskiej firmy MSI, bazującej na pełnym rdzeniu Ampere GA102. Mowa oczywiście o karcie MSI GeForce RTX 3090 Ti SUPRIM X, której dane techniczne pojawiły się w sieci. Otrzymamy jeszcze wyższe zegary oraz wyższe TDP.

W sieci pojawiła się specyfikacja topowej karty graficznej MSI GeForce RTX 3090 Ti SUPRIM X. Karta ma odznaczać się wysokim taktowaniem Turbo, fabrycznie zwiększonym do 1800 MHz oraz TDP sięgającym 480 W.

NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti - autorskie wersje układu pojawiły się w niektórych sklepach. Tak wysokich cen jeszcze nie widzieliście

MSI GeForce RTX 3090 Ti SUPRIM X pod względem designu nie powinien się zbytnio wyróżniać na tle dotychczasowych modeli z tej serii. Będzie to rozbudowana konstrukcja z chłodzeniem bazującym m. in. na rozbudowanym radiatorze oraz trzech wentylatorach. Nie zabraknie także podświetlenia RGB, zgodnego z oprogramowaniem Mystic Light. Jeśli chodzi o szczegóły specyfikacji technicznej, to MSI GeForce RTX 3090 Ti SUPRIM X ma zaoferować fabrycznie podniesione zegary rdzenia graficznego. W trybie Extreme mają sięgać 1900 MHz (z kolei w trybach Gaming oraz Silent - 1880 MHz), czego skutkiem jest także podniesienie bazowego TDP z 450 W do 480 W.

NVIDIA GeForce RTX 3090 Ti zadebiutuje w późniejszym czasie - powodem mają być zarówno problemy z układem jak i BIOS

Co ciekawe, MSI nie zdecyduje się na wprowadzenie pojedynczego, 16-pinowego gniazda zasilającego (oferującego zasilanie mocą do 600 W), zamiast tego do zasilania wymagane będzie wpięcie trzech 8-pinowych wtyczek. Potencjalni użytkownicy topowej karty powinni posiadać także dostatecznie mocny zasilacz. Producent rekomenduje tutaj PSU o mocy przynajmniej 1000 W. Nie zabraknie także czterech złączy cyfrowych: 1x HDMI 2. 1 oraz 3x DisplayPort 1. 4a. Sama karta waży blisko 2 kilogramy (a dokładniej - 1, 9 kg). Data premiery oraz cena pozostają na chwilę obecną nieznane.

Źródło: VideoCardz, Twitter @wxnod

Łączność WiFi

Ten wzmacniacz sygnału Nighthawk Mesh współpracuje z domową siecią Wi-Fi, tworząc potężny system Wi-Fi zapewniający silny sygnał w trudno dostępnych miejscach

Bez szwu | Roaming 

Z łatwością tworzy rozszerzony system WiFi typu mesh z istniejącą bramą lub routerem. Można użyć bieżącej nazwy sieci WiFi i hasła zabezpieczającego

Równoczesna praca w dwóch pasmach WiFi

Rozszerz sieć WiFi 2. 4 i 5 GHz do 2200-750-Mbps i zmniejsz przenikanie

Technologia FastLane™

Możliwość korzystania z obu pasm WiFi w celu uzyskania szybkiego połączenia, idealnego do przesyłania strumieniowego filmów w jakości HD oraz gier.

Port Gigabit Ethernet

Możliwość podłączenia do sieci WiFi takich urządzeń przewodowych, jak konsole do gier czy telewizory typu Smart TV.

Łatwa konfiguracja

Konfiguracja za pomocą przycisku

Popis

 Huawei HG8240H

Urządzenie refabrykowane - z pełną 12 miesięczną gwarancją, każda sztuka sprawdzona pod względem sprawności oraz stanu fizycznego, pochodzi z Europejskiej dystrybucji (złącze SC/APC).

HG8240H to terminal kliencki ONT GPON/EPON firmy Huawei. Wyposażony został w 4 gigabitowe porty Ethernet oraz 2 porty telefoniczne (POTS). Posiada moduł optyczny klasy B+ (SC/APC), obsługuje protokoły dźwiękowe SIP (Session Initiation Protocol) oraz H. 248. Umożliwia trasowanie multicast, wykorzystuje IGMP Snooping v2 / v3, jest zabezpieczony przeciwko atakom DoS, w celu zwiększenia bezpieczeństwa pozwala na filtrowanie adresów MAC.

Uwierzytelnianie urządzenia w sieci odbywa się na podstawie numeru seryjnego, hasła lub numeru seryjnego i hasła. Konfiguracja i aktualizacja oprogramowania może odbywać się lokalnie poprzez interfejs graficzny w przeglądarce internetowej. Możliwe jest również zdalne zarządzanie i aktualizowanie poprzez OMCI. Instalacja i konfiguracja terminala nie zajmuje dużo czasu, wystarczy jedno kliknięcie w NMS - systemie zarządzania Huaweia. 


 Cechy produktu

  • port GPON/EPON klasy B+ (SC/APC);
  • 4 gigabitowe porty Ethernet;
  • 2 porty telefoniczne (POTS);
  • protokoły dźwiękowe SIP i H. 248;
  • trasowanie multicast;
  • możliwość zdalnej i lokalnej konfiguracji (OMCI / interfejs graficzny);
  • IPv4/IPv6 dual stack.

Vyvinuli jsme maximální úsilí, aby výše uvedené údaje byly správné, ale nezaručujeme, že zveřejněné informace neobsahují chyby, které však nemohou být základem pro případné reklamace.

Konfiguracja i specyfikacja Ge Ahs14

Bezpośredni link do pobrania Konfiguracja i specyfikacja Ge Ahs14

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Konfiguracja i specyfikacja Ge Ahs14