Książka instruktażowa Emerson Copeland Scroll Digital Zrd36kre

Książka instruktażowa Emerson Copeland Scroll Digital Zrd36kre to nowoczesny urządzenie z zaawansowanymi technologiami, które oferuje użytkownikom wydajność i wygodę w obsłudze. Urządzenie wyposażone jest w system czujników, dzięki którym jest w stanie automatycznie monitorować otoczenie, a także dostarczać dane dotyczące temperatury, wilgotności i ciśnienia. Urządzenie może być również wykorzystywane do wykrywania wszelkiego rodzaju zagrożeń, dzięki czemu użytkownicy mogą czuć się bezpiecznie. Książka instruktażowa Emerson Copeland Scroll Digital Zrd36kre oferuje również szereg funkcji inteligentnego sterowania, dzięki czemu użytkownicy mogą w pełni wykorzystać potencjał urządzenia.

Ostatnia aktualizacja: Książka instruktażowa Emerson Copeland Scroll Digital Zrd36kre

To ci, którzy chcą wszystko zmieniać, sprowadzają na ten świat nieszczęścia. Ludzie, którym się wydaje, że lepiej wiedzą, co jest dobre dla innych i czego ci inni naprawdę potrzebują, choć nawet nie raczą ich o to zapytać.

To ci, którzy chcą wszystko zmieniać, sprowadzają na ten świat nieszczęścia. Ludzie, którym się wydaje, że lepiej wiedzą, co jest dobre dla...

Rozwiń

Maksymalizacja komfortu, minimalizacja złożoności

Na konstrukcję systemów mają wpływ czynniki, takie jak wymagania legislacyjne, normy efektywności i oczekiwany poziom komfortu. Szeroka oferta sprężarek spiralnych do użytku w budynkach mieszkalnych sprawia, że dobranie do swoich potrzeb rozwiązania o najwyższej efektywności i niezawodności nigdy nie było tak proste. Do dnia dzisiejszego na świecie zamontowano ponad 150 milionów sprężarek Copeland scroll — więcej niż jakichkolwiek innych sprężarek spiralnych.

  • Szeroka gama czynników chłodniczych, w tym możliwość zastosowania czynnika naturalnego 

  • Technologia stałej i zmiennej prędkości obrotowej 

  • Najwyższej klasy wydajność i niezawodność

  • Sprawdzona, opatentowana technologia

Copeland na 100 lat

Firma Emerson świętuje 100 lat innowacji w zakresie klimatyzacji i chłodnictwa dzięki technologii Copeland

CZYTAJ WIĘCEJ...

Copeland na 100 lat

Lepsza technologia to lepszy świat

Działające w sercu każdego z systemów HVAC i chłodniczego sprężarki firmy Copeland pozwalają nam cieszyć się codziennymi posiłkami i odpoczywać wygodnie w nocy. Właściciele domów, przedsiębiorcy i zakłady przemysłowe od przeszło stu lat ufają rozwiązaniom firmy Copeland. Specjaliści w branży HVACR nie bez powodu wybierają sprężarki Copeland częściej niż inne. Każdy produkt tej firmy jest zaprojektowany i testowany z myślą o osiągnięciu niezawodności i cichej pracy, a nasi specjaliści stale udoskonalają technologię, by odpowiadała zmieniającym się standardom energetycznym i środowiskowym. Nagradzana wielokrotnie technologia Copeland scroll nadal wytycza standardy komfortu i chłodzenia, niezależnie od zastosowania.

Lepsza technologia to lepszy świat

The New Cool

Przygotowanie na przyszłość: firma Emerson wprowadza przełomową technologię sprężania spiralnego CO2 do zastosowań transkrytycznych, która usprawnia chłodnictwo komercyjne.

Aplikacja Copeland™ Mobile – Zamienny Model Sprężarki w Zasięgu Ręki

Uzyskaj dostęp w czasie rzeczywistym do odpowiedniego modelu zastępczej sprężarki serwisowej dzięki bezpośredniemu połączeniu z bazą danych Select Online.

WsteczDalej

Technologia stosowana w sprężarkach Copeland scroll

Kiedy firma Emerson jako pierwsza zastosowała w sprężarkach technologię scroll, zmieniło to na zawsze oblicze branży. Od tego czasu, sprężarki Copeland scroll były instalowane ponad 150 milionów razy, a technologia pozostaje na czele rozwiązań HVACR, zachwycając wykonawców i producentów urządzeń doskonałą efektywnością, sprawdzoną niezawodnością i łatwością montażu.

Technologia stosowana w sprężarkach Copeland scroll

Jak działa sprężarka spiralna?

Sprężarki spiralne Copeland scroll mają jedną spiralę ruchomą, poruszającą się po ścieżce określonej przez pasującą do niej spiralę stałą. Spirala stała jest przymocowana do korpusu sprężarki, podczas gdy spirala obrotowa jest połączona z wałem korbowym. Ruch orbitalny tworzy przestrzenie z gazem przemieszczające się między spiralami. Zasysany na krańcach spiral gaz przemieszcza się w zamkniętych, zmniejszających się przestrzeniach ku środkowi spiral, gdzie jest wytłaczany. Jako że gaz przemieszcza się do środka spirali, temperatura i ciśnienie rosną aż do pożądanego ciśnienia tłoczenia.

Obejrzyj film, aby uzyskać więcej informacji:

Jak działa sprężarka spiralna?

Dowiedz się, jak działają sprężarki spiralne Copeland scroll

Nasze produkty

Sprężarki Copeland scroll— z myślą o wygodzie

Sprężarki spiralne Copeland scroll są oferowane w najszerszym asortymencie w branży, z dostępną mocą silnika od 1 do 60 KM. Zostały one zamontowane w ponad 100 mln lokalizacji na całym świecie. 


Sprężarki Copeland do zastosowań w chłodnictwie

Sprężarki Copeland do zastosowań w chłodnictwie zapewniają wydajność i udowodnioną niezawodność w budynkach komercyjnych.

Sprężarki spiralne Copeland do transportu

Szeroki wybór sprężarek do transportu chłodniczego, jak również do chłodzenia/ogrzewania transportu z wykorzystaniem wielu czynników chłodniczych

Urządzenia chłodnicze​

Firma Emerson oferuje najszerszą gamę niezawodnych urządzeń chłodniczych do zastosowań komercyjnych.

Aby korzystać z tej strony, uruchom JavaScript.

Książka instruktażowa Emerson Copeland Scroll Digital Zrd36kre

Bezpośredni link do pobrania Książka instruktażowa Emerson Copeland Scroll Digital Zrd36kre

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Książka instruktażowa Emerson Copeland Scroll Digital Zrd36kre