Kurs instalacji Aeg Fsk93707p

Kurs instalacji Aeg Fsk93707p to wyjątkowy kurs, który umożliwia zarówno profesjonalistom, jak i początkującym instalatorom, zdobycie wiedzy i umiejętności potrzebnych do instalacji tego rodzaju systemu. Kurs obejmuje wszystkie aspekty instalacji, w tym połączenia, konfigurację, testy, konserwację i naprawy. Kurs zawiera również szczegółowe wyjaśnienia wszystkich funkcji, które można wykorzystać do instalacji systemu, a także dokładne instrukcje dotyczące tego, jak używać tych funkcji. Kurs jest dostępny w wersji online i można go ukończyć w zaledwie kilka godzin.

Ostatnia aktualizacja: Kurs instalacji Aeg Fsk93707p



Przygotowałem dla Ciebie różne wersje szkolenia z montażu klimatyzacji. Wiem doskonale, że każdy ma inne potrzeby i inny zasób portfela dlatego:

Wersja 1 - Darmowe wskazówki z montażu klimatyzacji

Jest to e-mailowy kurso-poradnik (nie chcę tego nazwać kursem, ponieważ ciężko jest się czegoś nauczyć czytając e-mail, ale dla zdeterminowanych bez grosza przy duszy, na początek w sam raz). Przez kilka dni, codziennie będziesz dostawał ode mnie dawkę wiedzy, która pomoże Ci wyczuć temat klimatyzacji i przekona Cię, że warto zainwestować kilka stówek w podstawową wersję kursu online, która zwróci się po pierwszym komercyjnym montażu.

Zapisz się tutaj:

Wersja 2 - Internetowy kurs "Praktyczny montaż klimatyzacji"

Kurs internetowy, który odbywa się w formie video, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dodatkowo, w zależności od wykupionego pakietu, dostajesz także dostęp do plików z umową, arkuszy kalkulacyjnych itp...

Czy w taki sposób jestem w stanie się czegoś na prawdę nauczyć?

Gwarantuję Ci, że nauczysz się dużo więcej niż na większości wyjazdowych szkoleń w Polsce organizowanych przez najróżniejsze firmy. Skąd taka pewność? Bo byłem na takich szkoleniach i doskonale wiem, że ciężko się na nich czegoś nauczyć. Prowadzą je osoby nie przygotowane do dzielenia się swoją wiedzą, które zalewają Cię zupełnie nie potrzebną teorią, a zajęcia praktyczne to około 20%, podczas których praktyka polega na staniu przy urządzeniu, przy którym wykładowca opowiada co się robi.

Jak to wygląda na moim kursie?

Nie musisz nigdzie wyjeżdżać, bo oglądasz kurs przed komputerem, a wiedzę możesz powtarzać dowolną ilość razy, w dowolnym miejscu (nawet na montażu - na telefonie lub tablecie).

Teorię ograniczyłem do minimum - dowiadujesz się tylko tego, co Ci się przyda. Nie zaśmiecam Twojej głowy niepotrzebnymi informacjami.

Teoria i praktyka stanowią po około 50% zawartości kursu, czyli proporcje są mocno zachowane.

Ale jak to praktyka - przed komputerem..?

Tak! I gwarantuję Ci, że obserwując część praktyczną nauczysz się dużo więcej, a dodatkowo jeśli będziesz miał kawałek rurki, nóż i kielicharkę żeby przećwiczyć najważniejszy element - robienie kielichów, to wyrośnie z Ciebie fachowy montażysta:) Podczas części praktycznej kursu zapraszam Cię do mieszkania, w którym montujemy jednostkę 5kw. Podczas montażu dokładnie pokazuję Ci każdą czynność i opowiadam, dlaczego robię to tak, a nie inaczej. Gdybyś nie wiedział, mam za sobą 10 lat doświadczenia, więc mam swoje triki i sposoby na ułatwianie montażu, którymi chętnie się z Tobą dzielę.

Dostępne są 4 plany w zależności od tego, jakim budżetem dysponujesz, oraz co dokładnie chcesz robić (pracować u kogoś, czy pracować we własnej firmie).

Wszystkie plany znajdziesz rozpisane szczegółowo tutaj

Wersja 3 - Szkolenie fizyczne

Szkolenie fizyczne odbywa się w Tychach (woj. Śląskie) w sali szkoleniowej, w której do naszej dyspozycji jest urządzenie o mocy 2. 5 lub 3. 5kW, czyli takie jakie najczęsciej montujemy w domach i firmach. Na szkoleniu jest nie więcej niż 10osób, żebym każdemu mógł poświęcić moją uwagę. Siedzimy tak długo jak będziecie chcieli, postaram się odpowiedzieć na każde Wasze pytanie.

Szkolenie składa się z wiedzy teoretycznej, na której wyjaśniam podstawy działania klimatyzacji oraz opowiadam o narzędziach i materiałach.

Obowiązkowo jest także część praktryczna, w której każdy uczestnik będzie sam robił połączenie kielichowe, bo uważam, że jest to podstawa, nauczę Cię używania pompy próżniowej, dynamometrów i innych rzeczy, które będziesz musiał każdorazowo wykonać na montażu. Jest to fizyczna wersja szkolenia z planu STANDARDOWEGO, czyli dowiesz się także jak rozmawiać z klientem i jak się reklamować.

Termin i szczegóły najbliższego szkolenia z montażu klimatyzacji znajdziesz tutaj.

Koszt szkolenia fizycznego to 1370zł brutto od osoby. A na szkoleniu opowiem Ci jak zrobić, żeby ta inwestycja zwróciła się po pierwszym montażu.

Jeśli przyjeżdżasz z kolegami (np. pracownicy jednej firmy) to:

 • we dwie osoby płacicie po 1270zł brutto
 • w trzy lub więcej osób 1230zł brutto za osobę

W CENIE SZKOLENIA:

 • dostęp do pakietu PREMIUM szkolenia online
 • przygotowane przeze mnie materiały w postaci podręcznika "Praktyczny montaż klimatyzacji" o wartości 147zł,
 • zajęcia teoretyczne przeplatane praktycznymi wskazówkami
 • zajęcia praktyczne (dostęp do narzędzi, każdy ćwiczy ile potrzebuje)
 • słodka przekąska, woda, kawa i herbata
 • notatnik, długopis
 • NOWOŚĆ:
  każdy uczestnik szkolenia może zapisać się do naszej tajnej grupy na Facebooku, gdzie wraz z innymi uczestnikami wspieramy się nawzajem i pomagamy sobie w różnych sytuacjach. Dodatkowo na tej grupie pojawią się także w najbliższych dniach materiały o tym, jak rozreklamować Twoją działalność na tyle, aby rozdzwoniły się telefony od zainteresowanych klientów (co o tym wiem? W reklamie działam 2x dłużej niż w klimatyzacji:D)
 • praca w małej grupie (max 10), ponieważ tak się dużo lepiej pracuje, więcej się nauczysz, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, to wypełnij poniższy formularz (na dole strony) i czekaj na moje potwierdzenie jak tylko sprawdzę, czy wszystkie dane się zgadzają.
 • Wersja 4 - Szkolenie VIP

  Szkolenie VIP jest przeznaczone dla klientów, którzy nie chcą przyjeżdżać do mnie na salkę na szkolenie oficjalne.

  W zależności od aktualnego okresu w pracy mogę Cię zaprosić:

 • do sali szkoleniowej
 • na montaż u Ciebie w domu/firmie na terenie Polski
 • Dodatkowo dostajesz także pakiet PREMIUM kursu online.

  Wszelkie warunki tego szkolenia są do dogadania. Koszt zaczyna się od 5. 000zł netto

  Wersja 5 - Mentoring

  Dostajesz ode mnie:

 • pakiet PREMIUM kursu online
 • szkolenie VIP
 • pomoc w doborze narzędzi
 • identyfikację wizualną Twojej firmy (logo, wizytówki, papier firmowy, stopka w mailu)
 • stronę internetową dotyczącą Twoich usług w montowaniu klimatyzacji
 • pozycjonowanie Twojej strony internetowej
 • pomoc w rozreklamowaniu Twoich usług
 • 4 koszulki z Twoim logo
 • mój prywatny numer telefonu, na który możesz zadzwonić w godzinach pracy (8-16) i zapytać o poradę
 • wskazówki i cotygodniowe rozmowy na skype lub mailowe, podczas których będę sprawdzał Twoje postępy i proponował dalsze ścieżki rozwoju.
 • Koszt tej wersji zaczyna się od 2. 500zł netto/miesięcznie. Umowa podpisywana jest na okres minimum 12 miesięcy, czyli jeden pełny rok. Tyle wystarczy, żeby zaistnieć w okolicy!

  VdS Schadenverhütung, międzynarodowy partner w dziedzinie bezpieczeństwa należy do wiodących jednostek rzeczoznawczych i certyfikujących na świecie. VdS zatrudnia około 500 ekspertów i oferuje Państwu bogate spektrum usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa, systemów zabezpieczeń, cyberbezpieczeństwa oraz systemów informacyjnych na temat naturalnych zagrożeń.

  Optymalne bezpieczeństwo naszych partnerów opiera się na kompleksowym podejściu VdS do ochrony przeciwpożarowej, które zbudowaliśmy na zaufaniu i bogatym ponad 114-letnim doświadczeniu. Skutecznie łączymy w nim wszystkie aspekty związane z ochroną przeciwpożarową. Wszystkie największe przedsiębiorstwa w Niemczech oraz szereg decydentów na całym świecie zaufało gwarantowanej przez VdS skuteczności i bezpieczeństwu.

  Zakres działalności VdS w Polsce obejmuje m. in. : kontrole instalacji przeciwpożarowych, weryfikacje projektów, egzaminy dla głównych odpowiedzialnych specjalistów, certyfikacje firm i usług. Centrum Edukacji VdS organizuje szkolenia, warsztaty specjalistyczne i seminaria dedykowane, które są prowadzone przez rzeczoznawców VdS. Wyznaczamy międzynarodowe standardy z zakresu techniki bezpieczeństwa w oparciu o opracowane przez naszych ekspertów wytyczne. Wszystkie publikacje VdS w języku polskim w formie książki są dostępne w naszym biurze.

  Kurs instalacji Aeg Fsk93707p

  Bezpośredni link do pobrania Kurs instalacji Aeg Fsk93707p

  Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

  Ostatnia aktualizacja Kurs instalacji Aeg Fsk93707p