Obsługa i konserwacja Asus M3a78 Vm

Obsługa i konserwacja Asus M3a78 Vm jest łatwa i niedroga. Jest to solidna konstrukcja z dobrym zasilaniem i złączami. Wyposażony jest w procesor AMD Athlon 64 X2, 2 GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności 500 GB. Można go rozszerzyć o karty graficzne, kontrolery dysków twardych i inne urządzenia. Aby utrzymać wydajność, konieczne jest regularne czyszczenie i konserwacja płyty głównej, procesora, chłodzenia i złączy. Należy również zwracać uwagę na aktualizacje oprogramowania, które mogą poprawić wydajność i bezpieczeństwo.

Ostatnia aktualizacja: Obsługa i konserwacja Asus M3a78 Vm

Please add exception to AdBlock for elektroda. pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Thank you very much for proposing a new subject! After verifying you will receive points!

klepa111 31 Jul 2012 11:48 1439

 • #1Level 8  

  #1

  Kupiłem nową obudowę i niestety komputer nie działa. Podłączam przedni panel tak jak w instrukcji i nic się nie włącza. Na płycie świeci dioda więc chyba jest sprawna. Co może być źle??

 • #2yang32Level 36  #2

  Sprawdzić czy wszystkie wtyczki dobrze wpięte, dobrze zamontowane kości pamięci, karty (grafika, muzyka, karta wlan itd) to po pierwsze i podstawowe co trzeba zrobić.
  Kolejna sprawa co za zasilacz?

 • #3#3

  Wszystko podłączone dobrze. Zasilacz NOX AT-600P12P

 • #4#4

  A pamięci jakie masz i jaki procesor?
  Bo może być tak, że procesor jest na DDR2 a masz pamięci włożone na DDR3 lub odwrotnie i tak się wtedy będzie działo.

 • #5mastertenLevel 31  #5

  Jeśli masz miernik napięcia możesz sprawdzić jakie jest na stykach do których podpina się włącznik (oznaczenie: PWR, PWR SW lub PWR BTN) - powinno ono wynosić 5V, najczęściej jest to ok. 4. 5V, jeśli jest mniej niż 4V to może być za mało do włączenia komputera.

  Jeśli nie masz miernika, zewrzyj na sekundę styki od włącznika - wystarczy np. śrubokrętem, jeśli się włączy to uszkodzony jest sam włącznik w obudowie (czasem jest źle zamontowany, lub jeden z przewodów się urywa).Jeśli podejrzewasz włącznik, podłącz zamiast niego przycisk RESET (jeśli taki w obudowie występuje), sposób działania obu przycisków jest taki sam.

 • #6#6

  Próbowałem podłączać reset pod power i nie działa. Próbowałem też z śrubokrętem i też nic. Czyli prawdopodobnie coś jest z nową obudową a nie z częściami??

 • #7#7

  To sugeruje raczej problem z częściami. Rozumiem, że posiadasz zestaw części który działał wcześniej, a teraz nie działa po wymianie obudowy, tak?Masz jakieś 1% szans, że w nowej obudowie "coś" (może jakiś metalowy dystans) robi zwarcie od spodu płyty. Spróbuj wyjąć płytę z obudowy, położyć ją na czymś nieprzewodzącym i nie-elektrostatycznym i podłączyć tylko najważniejsze komponenty (CPU z radiatorem, pamięć, zasilacz i przewody włącznika).

 • #8#8

  tak działał wcześniej. Spróbuje jeszcze z starą obudową czy pójdzie

  Dodano po 39 [minuty]:

  Przy starej obudowie teraz też nie idzie. Czyli co jest zepsute?

Rejestrując urządzenie, możesz łatwo zarządzać gwarancją produktu, uzyskać pomoc techniczną i śledzić stan naprawy.

Zarejestruj produkt

– Platforma AMD AM2+/AM2 w Asus M3A78-EM– Obsługa najnowszych, czterordzeniowych procesorów z rodziny AMD Phenom™– Obsługa procesorów do 140 Watów– Dwukanałowa obsługa DDR2 1066/800/667– Natychmiastowy dostęp do Internetu przez Express Gate w Asus M3A78-EM– Obsługa trybu AMD Hybrid CrossFireX™ i DX10

Ściągnij obszerną i pomocną instrukcję obsługi do płyty głównej Asus M3A78-EM.Przewodnik użytkowania został dodany 15. 02. 2010.Dostępne języki instrukcji obsługi do tego modelu: angielski.Dowiedz się za darmo, jak poradzić sobie z obsługą Asus M3A78-EM i poznać jego ukryte funkcje.Całkowity rozmiar pliku PDF instrukcji obsługi wynosi 2. 8 MB.Do tej pory instrukcja została pobrane przez 0 osób.

 • instrukcja obsługi do płyty głównej Asus M3A78-EM
  Pobierz instrukcję PDF w języku: EN
  Ilość pobrań: 0

Powyższe instrukcje są jedynymi w wersji elektronicznej, które dostarczane są przez producenta.Jeżeli nie pomagają Ci one w rozwiązaniu problemu, możesz skorzystać z naszej pomocy na naszejgrupie na Facebooku - Testerzy VideoTestów.


Oceń Asus M3A78-EM

 • Nie ma jeszcze żadnych opinii. Możesz być pierwszy.

Pytania i odpowiedzi

 • Nie ma jeszcze żadnych pytań.

Obsługa i konserwacja Asus M3a78 Vm

Bezpośredni link do pobrania Obsługa i konserwacja Asus M3a78 Vm

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Obsługa i konserwacja Asus M3a78 Vm