Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Asus C624aqe

Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Asus C624aqe to jedna z najnowszych konfiguracji routera Asusa dostępnych na rynku. Jest to router przeznaczony do szybkiego i skutecznego dostępu do Internetu, co pozwala na wykorzystanie wielu usług i aplikacji oferowanych przez sieci bezprzewodowe. Router jest kompatybilny z urządzeniami pracującymi pod kontrolą systemu operacyjnego Windows, Mac OS, iOS i Android, a także z popularnymi urządzeniami domowymi takimi jak konsole do gier, telewizory inteligentne i odtwarzacze strumieniowe. Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Asus C624aqe zawiera informacje na temat konfiguracji routera, jego ustawień i funkcji, jak również instrukcje dotyczące jego użycia. Użytkownicy mogą skorzystać z podręcznika, aby uzyskać szybki dostęp do Internetu i skorzystać z szerokiej gamy funkcji oferowanych przez router.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Asus C624aqe

Instrukcje obsługi i przewodniki użytkownika PC ASUS

YMożesz pobrać za darmo instrukcje PDF dla PC ASUS.
Mamy 268 darmowych instrukcji użytkowania PDF dla 268 produktów ASUS w kategorii PC.

  • 1
  • 47abcdemnptvx
Laptop Zenbook Pro 14 Duo OLED z pokrywą otwartą pod kątem 45 stopni, leżący na czarnych kamieniach

ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED

Zenbook Pro 14 Duo OLED

Niesamowite rozwiązania są możliwe dzięki dwóm ekranom

Pierwszy na świecie laptop 14, 5″ 2, 8K 120 Hz OLED z dwoma ekranami1

Poznaj dysponującego wyjątkową mocą laptopa Zenbook Pro 14 Duo OLED, superwydajny komputer z certyfikacją Intel® Evo™, który pozwoli Ci maksymalnie wykorzystać swój kreatywny potencjał. Flagowy procesor Intel i układ graficzny NVIDIA® klasy GPU dla twórców treści są efektywnie chłodzone przez technologię ASUS IceCool Plus dla zapewnienia ekstremalnej wydajności. Ponadto chłodzenie jest wspomagane przez nowy mechanizm AAS Ultra, który wentyluje obudowę, a także nachyla dodatkowy ekran dotykowy nowej generacji ScreenPad™ Plus do kąta gwarantującego komfort użytkowania. Dzięki temu cieszysz się płynnymi i immersyjnymi wrażeniami wizualnymi. Dla zapewnienia efektów wizualnych klasy studyjnej wiodący na świecie główny ekran dotykowy 2, 8K OLED HDR 16:10 2 oferuje płynność animacji z częstotliwością odświeżania 120 Hz, dokładność wyświetlania kolorów z certyfikacją PANTONE®, a także 100% pokrycie przestrzeni barw DCI-P3 klasy kinowej. Zenbook Pro 14 Duo OLED pozostawia konkurentów w tyle – jest to najlepszy kompaktowy laptop z ekranem OLED dla wymagających twórców treści.

ASUS nr 1 w rozwiązaniach dla twórców: łączne dane detaliczne GFK i NPD z lutego 2022 r., laptopy z NVIDIA Studio, rynek światowy.

ASUS OLED nr 1: łączne dane detaliczne GFK i NPD za okres Q4 2021-Q1 2022, rynek światowy.

Pierwszy na świecie ekran OLED 14, 5″ 2, 8K (2880 x 1800) 120 Hz

16∶10, czas reakcji 0, 2 ms, z 93% stosunkiem wielkości ekranu do obudowy, 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3, jasnością szczytową na poziomie do 550 nitów, a także obsługą rysika stylus

Windows 11 Pro

ze sprzętowym rozwiązaniem TPM dla najwyższego bezpieczeństwa

12, 7” 2, 8K 120 Hz ScreenPad™ Plus

Powiększony dodatkowy ekran NanoEdge z mechanizmem odchylania z wytrawioną na powierzchni powłoką antyrefleksyjną, 100% pokryciem przestrzeni barw DCI-P3, jasnością 500 nitów i obsługą rysika stylus

Pierwsza na świecie technologia AAS Ultra z dodatkowym ekranem

Zwiększony przepływ powietrza dla doskonałego chłodzenia i optymalnego kąta oglądania, z innowacyjnym systemem AAS Ultra

Obsługa ASUS Pen 2. 0

4096 poziomów siły nacisku, cztery wymienialne końcówki i szybkie ładowanie przez USB-C®

Intel® Evo

Certyfikacja dla zapewnienia najlepszych możliwych wrażeń z korzystania z laptopa klasy premium

Maks. 12 generacji

Intel® Core
i9-12900H

procesor stworzony do ekstremalnej wydajności

Maks. NVIDIA®

GeForce RTX 3050 Ti

ze sterownikami NVIDIA® Studio

Maks.

SSD PCIe 4. 0 x4 2 TB

szybkość transferu 6500 MB/s

32 GB

pamięci LPDDR5 4800 MHz

Wydajność do

85 W z
ASUS IceCool Plus

z dwoma wentylatorami 12 V

Dwa porty Thunderbolt™ 4

zapewniają wysokie szybkości transferu danych i ładowanie w pełnym zakresie

Klawiatura i touchpad ASUS ErgoSense

dla najlepszej możliwej ergonomii

Kompletny zestaw gniazd wejścia/wyjścia

najnowszy czytnik kart SD Express 7. 0, HDMI 2. 1

76 Wh

bateria o wysokiej pojemności do długiego czasu pracy

17, 9 mm / 1, 7 kg

smukła i lekka konstrukcja

Inteligentny wzmacniacz

O 350% większa głośność

Dolby Atmos

wielowymiarowy dźwięk

Zestaw czterech mikrofonów

dwa tylne i dwa przednie mikrofony do nagrywania dźwięku pod kątem 360°

Redukcja szumów wspomagana SI

czat i wideokonferencje bez żadnych zakłóceń

Powłoka antybakteryjna ASUS

specjalna powłoka z certyfikacją zgodności z normą ISO 22196 zapewnia 99% zatrzymanie rozwoju bakterii przez okres do trzech lat

Dolby Vision

wrażenia wizualne klasy kinowej

Maksymalnie kamera na podczerwień Full HD

duży rozmiar pikseli 1. 4 µm dla zapewnienia o 156% większego odbioru światła

ASUS Splendid

przełączanie trybów ekranu pomiędzy sRGB, Adobe RGB i 100% DCI-P3

Adaptacyjny czujnik kolorów RGB

automatycznie dostosowuje jasność i temperaturę barwową dla dopasowania do warunków otoczenia

Film z prezentacją produktu: ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED (UX8402)
Obejrzyj teraz

Nowy ASUS Zenbook Pro 14 Duo OLED (UX8402)– przegląd funkcji | 2022

Ekran

Pierwszy na świecie ekran 14, 5” OLED HDR 16∶10 120 Hz

Zenbook Pro 14 Duo OLED to laptop stworzony pod kątem zapewnienia doskonałych efektów wizualnych. Aby to osiągnąć, zintegrowano pierwszy tego typu na świecie 14, 5-calowym ekran dotykowy OLED NanoEdge 2, 8K 120 Hz2, 3 w połączeniu z ekranem ScreenPad Plus najnowszej generacji. Oferujący ekspansywny współczynnik proporcji 16:10 główny ekran dotykowy dysponuje certyfikacjami Dolby Vision4 i PANTONE, co gwarantuje dokładne renderowanie kolorów. Ponadto ekran posiada certyfikat VESA DisplayHDR™ True Black 500 potwierdzający wyświetlanie najgłębszych odcieni czerni, co zapewnia ultrarealistyczne detale. Przestrzeń barw DCI-P3 klasy kinowej gwarantuje ultrażywe kolory, a częstotliwość odświeżania 120 Hz i czas reakcji 0, 2 ms sprawiają, że nawet najszybsze sceny akcji są wyświetlane z wyjątkową płynnością. Dla zapewnienia Twoim oczom komfortu i ochrony – nawet podczas najdłuższych sesji oglądania – ekran posiada również certyfikat TÜV Rheinland dotyczący niskiej emisji światła niebieskiego.

2880 x 1800

rozdzielczość

16∶10

współczynnik proporcji ekranu

93%

stosunek wielkości ekranu do obudowy

120Hz

częstotliwość odświeżania

100%

pokrycie przestrzeni barw DCI-P3

550 nitów

szczytowa jasność

Corning®

Gorilla® Glass

touchscreen protection

wierność odwzorowywania kolorów zgodna ze standardami branżowymi

duży zakres dynamiki (HDR)

certyfikacja Flicker-Free

certyfikacja urządzenia o niskiej emisji światła niebieskiego

certyfikacja niskiej emisji światła niebieskiego

ScreenPad Plus najnowszej generacji

Rozwiązanie ScreenPad Plus najnowszej generacji to dodatkowy ekran dotykowy o przekątnej 12, 7 cala i wymiarach na pełną szerokość laptopa. Wyświetlacz ten obsługuje najnowsze rysiki stylus o wysokiej precyzji, takie jak ASUS Pen 2. 0. Przeprojektowaliśmy mechanizm odchylania w celu stworzenia rozwiązania AAS Ultra, które zwiększa kąt nachylenia, zapewniając wygodną obsługę dotykową, a ponadto zmniejsza widoczny odstęp pomiędzy wyświetlaczem ScreenPad Plus a głównym ekranem dotykowym. 7 Rezultatem jest płynna praca z wykorzystaniem obu ekranów, co jeszcze bardzie zwiększa efektywność Twoich procesów pracy kreatywnej.

2880 x 864

32:10

120 Hz

Powłoka antyrefleksyjna

wykonana technologią wytrawiania

O 12, 6%8

Powiększona powierzchnia wyświetlania

Zenbook Pro 14 Duo OLED to laptop stworzony pod kątem zapewnienia doskonałych efektów wizualnych. Dla zapewnienia Twoim oczom komfortu i ochrony podczas nawet najdłuższych sesji oglądania, ekran posiada również certyfikat TÜV Rheinland dotyczący niskiej emisji światła niebieskiego.

Wyrazistość ruchu

Wiodąca na świecie wyrazistość ruchu oferowana przez ekrany OLED 120 Hz

Pierwszy na świecie laptopowy ekran OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz, czasem reakcji 0, 2 ms zapewnia wiele korzyści, w tym najlepsze możliwe kolory i jakość do dowolnych zastosowań – rozgrywki, tworzenia treści, codziennej pracy i rozrywki multimedialnej. Przy wszystkich powyższych zastosowaniach użytkownik cieszy się wrażeniami o niespotykanej dotąd płynności. Krótko mówiąc – jest niesamowity!

Projektowanie animacji

Przewijanie tekstu i artykułów

Strumieniowanie wideo

Rozgrywka

Optymalne specyfikacje 120 Hz / 0, 2 ms zapewniają wyjątkową wyrazistość ruchu

Nowy, najwyższej klasy ekran ASUS OLED z częstotliwością odświeżania 120 Hz i czasem reakcji piksela 0, 2 ms zapewnia niesamowicie płynne efekty i wysoką ostrość obrazu. W rzeczywistości, co zarówno jest zaskakujące, jak i przewyższa wszelkie oczekiwania, ekran OLED 120 Hz / 0, 2 ms jest szybszy niż ekran LCD IPS 165 Hz / 3 ms – ponieważ redukuje powidoki tak efektywnie, że stają się praktycznie niewidoczne. Oznacza to, że nawet obrazy z szybkim ruchem są płynniejsze i wyraźniejsze niż kiedykolwiek wcześniej.

LCD 144 Hz / 12, 5 ms

LCD 165 Hz / 3 ms

OLED 120 Hz / 0, 2 ms

W jaki sposób ekran OLED 120 Hz / 0, 2 ms zapewnia lepszą wyrazistość ruchu niż wyświetlacz LCD 165 Hz / 3 ms?

Na pewno jest to niewyobrażalne, że ekran OLED 120 Hz / 3 ms może przewyższyć jakością konkurencyjny ekran LCD 165 Hz / 3 ms – a więc jak to możliwe? Matryca LCD potrzebuje dokładnie 6, 06 ms na odświeżenie każdej klatki, ale kolejne 3 ms czasu reakcji, aby przetworzyć prawidłowe kolory. Tak więc do pełnego załadowania obrazu potrzebne jest łącznie 9, 06 ms. Ekran LCD 144 Hz / 12, 5 ms potrzebuje jeszcze więcej czasu, a mianowicie 19, 44 ms, aby wyświetlić pełną, ostateczną klatkę każdego obrazu. Jednakże dzięki ekstremalnej szybkości reakcji ekran OLED 120 Hz / 0, 2 ms może przetworzyć to samo w czasie zaledwie 8, 5 ms – dlatego jest szybszy niż ekran LCD 165 Hz / 3 ms.

Animowany ludzik pokazujący, że ekran 120 Hz / 0, 2 ms może zapewnić najszybsze wyświetlanie obrazu w porównaniu do LCD 44 Hz / 12, 5 ms i LCD 165 Hz / 3 ms.

Technologia ASUS Splendid

Dostosowana gama kolorów do każdej potrzeby

Gamę kolorów wyświetlacza można szybko i łatwo zmieniać, zależnie od typu zadania lub preferencji użytkownika. Oprócz ultrażywych, natywnych ustawień kolorów, możesz wybrać paletę sRGB do tworzenia lub przeglądania treści internetowych, DCI-P3 do treści kinowych, czy też Display P3 dla zapewnienia kolorów klasy filmowej, dopracowanych w taki sposób, aby były dopasowane do codziennego oglądania w rzeczywistym świecie.

sRGB

Standard do tworzenia treści internetowych

DCI-P3

Standard kolorów klasy kinowej

Display-P3

Kolory klasy kinowej dopasowane do codziennego oglądania

Paleta natywna

Oryginalne kolory OLED

SCREENPAD PLUS

Lepsza praca produktywna

Rozwiązanie ASUS ScreenPad Plus z AAS Ultra jest wspomagane nowym oprogramowaniem ScreenXpert 3, dzięki któremu praca z kilkoma ekranami i procesy pracy kreatywnej są teraz jeszcze bardziej wydajne. Zwiększysz swoją produktywność przy użyciu zintegrowanych aplikacji i w pełni wykorzystasz każdą dostępną funkcję, używając intuicyjnej i wydajnej aplikacji Control Panel.

Dowiedz się więcej na temat rozwiązania ScreenPad™ Plus

Rozwiązanie dla Twojego komfortu

Niezależnie od rodzaju Twoich kreatywnych potrzeb, ScreenPad Plus najnowszej generacji ułatwi Ci każde zadanie. Jego elastyczność i wszechstronność sprawia, że jedynym limitem są granice Twojej wyobraźni!

Wyższy poziom wydajności dzięki aplikacji Control Panel

Control Panel (pulpit sterowania) udostępnia Ci precyzyjne i intuicyjne sterowanie w aplikacjach do twórczości kreatywnej. Rozwiązanie to pozwala Ci łatwo zmieniać grubość pędzla, nasycenie kolorów, dostosować przezroczystość warstwy i wykonywać wiele innych czynności. Dostępne są cztery możliwości sterowania – pokrętło, przycisk, suwak i przewijanie – co pozwala na płynną integrację w dowolnym rodzaju procesu pracy kreatywnej. Aplikacja Control Panel jest w pełni konfigurowalna i obsługuje oprogramowanie Adobe® Photoshop®, Illustrator®, Lightroom Classic®, Premiere® Pro i After Effects® – w przygotowaniu jest obsługa kolejnych aplikacji!

Wydajność

Maksymalna moc

Kiedy liczy się każda sekunda, Zenbook Pro 14 Duo OLED z certyfikacją Intel Evo10 na pewno Cię nie zawiedzie. Jego flagowy procesor 12. generacji Intel Core i9-12900H gwarantuje ekstremalną wydajność do każdego zadania twórczego i doskonale funkcjonuje w parze z kartą graficzną klasy studyjnej NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti. Aby w pełni wykorzystywać potencjał tej superwydajnej konfiguracji, system chłodzenia ASUS IceCool Plus współpracuje z technologią AAS Ultra. Pozwala to utrzymywać niską temperaturę wszystkich komponentów i uniknąć problemu dławienia się systemu na skutek przegrzania – nawet przy maksymalnym łącznym współczynniku TDP 85 W. Dodatkowo 32 GB szybkiej pamięci RAM i ultraszybki dysk SSD PCIe® 4. 0 x4 2 TB gwarantują, że ani pamięć operacyjna, ani rozwiązania dyskowe nie będą spowalniały Twojego procesu pracy kreatywnej.

ASUS IceCool Plus

technologia chłodzenia

Core i9-12900H

procesor 12. generacji Intel®

NVIDIA GPU

2 TB

SSD PCIe® 4. 0 x4

Karta klasy gigabitowej

WiFi 6E9

802. 11ax

85W

Maksymalny współczynnik TDP (CPU + GPU)

Procesor

Ekstremalna moc do zadań kreatywnych

Przyspieszenie Twoich procesów pracy kreatywnej zapewnia najnowszy procesor Intel Core i9-12900H 12. generacji, który posiada czternaście rdzeni gwarantujących płynną pracę wielozadaniową i częstotliwości taktowania w trybie Turbo Boost do 5, 0 GHz. Jego maksymalny współczynnik TDP 60 W gwarantuje Ci efektywne wykonywanie zadań mocno obciążających CPU, dzięki czemu mniej czasu spędzasz na oczekiwaniu, a więcej na pracy twórczej.

14 rdzeni

do pracy wielozadaniowej

5. 0 GHz

częstotliwość taktowania w trybie Turbo Boost

Karta graficzna

Karta graficzna klasy studyjnej

Wysokowydajny procesor graficzny jest niezbędny do wykonywania zadań wymagających intensywnego przetwarzania grafiki, takich jak renderowanie w 3D i obróbka wideo. Karta graficzna GeForce RTX 3050 Ti klasy studyjnej w laptopie Zenbook Pro 14 Duo OLED dysponuje zaawansowanymi funkcjami i możliwościami, dzięki którym błyskawicznie radzi sobie z nawet najtrudniejszymi zadaniami przetwarzania grafiki. Ponadto użytkownik może być pewny najlepszej możliwej kompatybilności, wydajności i stabilności dzięki obsłudze sterowników NVIDIA Studio14.

Ray tracing w czasie rzeczywistym

renderowanie w jakości kinowej

Wspomagana SI

optymalizacja procesu obliczeniowego

Sterowniki NVIDIA Studio

Układ chłodzenia

Najlepszy system chłodzenia z rozwiązaniami AAS Ultra i IceCool Plus

Aby wykorzystywać pełen potencjał wszystkich tych wysokowydajnych komponentów, konieczne jest zapewnienie efektywnego chłodzenia. Pierwszym elementem jest tutaj system chłodzenia ASUS IceCool Plus, który wykorzystuje dwa ciche wentylatory IceBlades, przy czym każdy z nich dysponuje maksymalnie 97 łopatkami z zakrzywieniem 3D. Chłodzą one dwie 8-milimetrowe rurki cieplne odchodzące od procesora i karty graficznej, natomiast do 38% więcej gorącego powietrza jest odprowadzane na zewnątrz dzięki zwiększonemu, 20-milimetrowemu uniesieniu zapewnianemu przez mechanizm AAS Ultra. W wyniku tego układy CPU i GPU mogą pracować z mocą do 85 W łącznego współczynnika TDP – bez dławienia się systemu na skutek przegrzania!

AAS Ultra

układ chłodzenia

O 38%

większy przepływ powietrza

System chłodzenia

z 2 wentylatorami

2 x rurka cieplna 8 mm

klasy sprzętu lotniczego

Maks.

97

łopatek IceBlades < 40 dB

w trybie Standard

łączny współczynnik TDP (CPU + GPU)

Wzornictwo

Profesjonalny i elegancki wygląd

Zenbook Pro 14 Duo OLED prezentuje się wyjątkowo profesjonalnie dzięki wyrafinowanemu matowemu wykończeniu w kolorze Tech Black, błyszczącym detalom i konstrukcji wykonanej w całości z metalu. Powłoka chroniąca przed odciskami palców na zewnętrznych powierzchniach utrzymuje eleganckie wykończenie w nieskazitelnym stanie, a pokrywa wyróżnia się ikonicznym wykończeniem z koncentrycznymi kręgami wraz z naszym nowym podświetlanym logo z monogramem.

Tech Black

futurystyczny kolor

Powłoka zapobiegająca

odciskom palców

MOBILNOŚĆ

Kreatywna praca w drodze

Z laptopem Zenbook Pro 14 Duo OLED zawsze jesteś gotowy(-wa) do kreatywnej pracy – w każdej chwili i w każdym miejscu. Niezależnie od tego, czy edytujesz filmy na samym szczycie świata, sprawdzasz nowe plany w plenerze, czy też organizujesz sesję w studio, dzięki rozwiązaniom ScreenPad Plus, ASUS Pen 2. 0 i Control Panel możesz bardziej efektywnie realizować swoje koncepcje!

POŁĄCZENIA

Ładowanie. Transfery danych. Wyświetlacze.

Zenbook Pro 14 Duo OLED został stworzony z myślą o zaspokojeniu wszystkich Twoich potrzeb w zakresie połączeń. Dwa porty Thunderbolt™ 4 USB-C® 40 Gb/s obsługują technologię szybkiego ładowania i umożliwiają podłączenie ekranów 4K, a ponadto dostępny jest port USB 3. 2 Gen 2 Type-A i superszybki port HDMI® 2. 1. Najnowsze superwydajne czytniki kart SD Express 7. 1 gwarantują ultraszybkie transfery plików, a gniazdo audio typu combo ułatwia komunikację.

985 MB/s

czytnik kart SD Express 7. 1

Czytnik kart SD Express 7. 1

KLAWIATURA ASUS ERGOSENSE I TOUCHPAD ERGOSENSE

Doskonale dopracowane rozwiązania dla Twojego komfortu

Firma ASUS dąży do zapewnienia interakcji człowieka z technologią na wyższym poziomie niż kiedykolwiek wcześniej, a ponadto do zwiększenia intuicyjności obsługi rozwiązań technologicznych. Najnowsza klawiatura ASUS ErgoSense i touchpad ErgoSense zostały opracowane z myślą o zapewnieniu użytkownikowi optymalnej ergonomiczności i niezrównanego komfortu w zakresie sterowania i wrażeń dotykowych. Twój komfort jest naszym najwyższym priorytetem. Dzięki temu klawiatura ASUS ErgoSense zapewnia niewiarygodnie satysfakcjonujące wrażenia z optymalnym odbiciem i skokiem klawiszy obliczonymi z maksymalną dokładnością. Przewijanie ekranu za pomocą touchpada ASUS ErgoSense jest jak dotykanie jedwabiu. Powierzchnia tego urządzenia posiada specjalną powłokę o niskim poziomie tarcia, która dodatkowo jest odporna na powstawanie odcisków palców, dzięki czemu Twoja powierzchnia robocza zawsze jest tak czysta, jakby była nowa.

Kiedy tylko wypróbujesz klawiaturę ASUS ErgoSense i touchpad ErgoSense, szybko docenisz komfort podczas wykonywania codziennych zadań.

Nasadki klawiszy z zakrzywieniem 0. 2 mm

Nasadki klawiszy o zakrzywieniu 0, 2 mm zostały zaprojektowane pod kątem dopasowania do kształtu Twoich palców. Wgłębienie o gładkich krawędziach zostało starannie wykonane z myślą o zapewnieniu komfortu przy jednoczesnej precyzji, delikatnie prowadząc Twoje palce do idealnego punktu styczności z klawiszem.

Długi skok klawiszy 1. 4 mm

Dobrze wyczuwalna reakcja zwrotna jest ważna, ponieważ dzięki niej wiesz, że komputer zarejestrował naciśnięcie klawisza. Długi skok klawiszy wynoszący 1, 4 mm umożliwia Ci pisanie bez naciskania klawiszy ze zbyt dużą siłą. Pod klawiszami znajduje się membrana gumowa stworzona przez ekspertów z firmy ASUS. Gwarantuje ona, że naciskowi potrzebnemu do kliknięcia towarzyszy odpowiednia wyczuwalna reakcja zwrotna, która jest konieczna do uzyskania dobrych wrażeń dotykowych.

Ultrapłynny touchpad

Powłoka hydrofobowa na opracowanym przez nas touchpadzie sprawia, że krople wody spadają na powierzchnię pod dużym kątem. Dzięki temu powierzchnia zbliżona do rozwiązań nanotechnologicznych zapewnia bardziej płynny ruch podczas przewijania ekranu. Jest to uczucie zbliżone do dotykania jedwabiu!

Touchpad z powłoką zapobiegającą odciskom palców

Zastosowaliśmy powłokę zapobiegającą powstawaniu odcisków palców z wysokiej klasy tworzywa PVD, która gwarantuje doskonałą odporność na wodę i zużycie. Ponadto dzięki tej powłoce można bardzo łatwo wyczyścić powierzchnię urządzenia. Nawet po 10 000 wykonanych ruchach sterowania powierzchnia touchpada będzie tak gładka, jak w nowym urządzeniu.

Innowacyjny system kamery

Obraz o najwyższej ostrości

Zaawansowana kamera internetowa w laptopie Zenbook Pro 14 Duo OLED jest inna niż wszystkie dotychczasowe rozwiązania. Technologia ASUS 3D Noise Reduction zapewnia wyświetlanie ostrego obrazu w czasie rzeczywistym, a funkcja wykrywania obecności użytkownika AdaptiveLock zabezpiecza laptopa, gdy musisz oddalić się od biurka. Czujnik koloru automatycznie dostosowuje ekran w celu zagwarantowania najlepszego możliwego obrazu, a aplikacja MyASUS oferuje wygodne ulepszenia obrazu wspomagane sztuczną inteligencją, które poprawiają jakość czatu wideo.

Technologia ASUS 3DNR

Technologia ASUS 3D Noise Reduction (3DNR) znacząco poprawia ostrość obrazu z kamery internetowej, zapewniając bardziej wyraźny obraz podczas wideokonferencji. Wyjątkowy algorytm wyostrza obraz i w czasie rzeczywistym przeprowadza redukcję zakłóceń, gwarantując ostry i wyraźny obraz podczas wideokonferencji.

Kamera na podczerwień i AdaptiveLock

Opracowana przez nas kamera na podczerwień z funkcją AdaptiveLock jest napędzana nowym kontrolerem Intel Visual Sensing i płynnie współpracuje z funkcją Windows Hello. Ta oparta na sztucznej inteligencji funkcja wykrywa, kiedy oddalasz się od laptopa i blokuje go dla zapewnienia bezpieczeństwa, a następnie ponownie Cię loguje, gdy powracasz do komputera.

Czujnik kolorów16

Dostępny jest również czujnik kolorów, który wykrywa poziom oświetlenia otoczenia i automatycznie dostosowuje jasność oraz temperaturę barwową ekranu, aby zapewnić jak najlepszy obraz zależnie od Twojego otoczenia.

Efekty ze sztuczną inteligencją

Wykorzystujące sztuczną inteligencję udoskonalenia kamery w aplikacji MyASUS dodają jakości Twoim rozmowom wideo. Efekt rozmycia tła chroni Twoją prywatność i zapobiega sytuacjom, gdy nieoczekiwane zdarzenia w tle mogłyby zakłócić Twoją wideokonferencję. Funkcja korekcji światła pomaga uniknąć zacienienia twarzy, dostosowując wyświetlanie do podświetlenia i odblasków.

REDUKCJA SZUMÓW

Najnowsza technologia redukcji szumów w dźwięku wspomagana SI

Ze względu na rosnące potrzeby w zakresie pracy zdalnej i wideokonferencji zintegrowaliśmy wspomaganą sztuczną inteligencją technologię redukcji szumów ASUS, aby zagwarantować użytkownikom najlepsze możliwe wrażenia. Wykorzystuje to nauczanie maszynowe do izolowania niepożądanych szumów z ludzkiego głosu. Funkcja ClearVoice Mic w aplikacji MyASUS filtruje dźwięki z otoczenia i normalizuje wszystkie poszczególne głosy w trybie wielu prezenterów znajdujących się w różnych pozycjach celem zapewnienia optymalnej jakości grupowych rozmów konferencyjnych. Funkcja ClearVoice Speaker filtruje wszelkie hałasy z otoczenia poza samym ludzkim głosem, aby zagwarantować, że usłyszysz wszystko, co mówią inni.

Wypróbuj demonstrację i poznaj niesamowitą różnicę w różnych środowiskach, jaką może zapewnić opracowana przez ASUS technologia redukcji szumów ze wspomaganiem SI.

Naciśnij „Odtwórz”, aby przekonać się o korzyściach technologii redukcji szumów

Włącz dźwięk w swoim urządzeniu, aby usłyszeć różnicę.

Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Asus C624aqe

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Asus C624aqe

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Asus C624aqe