Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Frigidaire Fcfs201lfb 19 5 Cu Ft Food Service Grade Freezer

Frigidaire Fcfs201lfb 19.5 Cu Ft Food Service Grade Freezer to wysokiej jakości zamrażarka, idealna do przechowywania produktów spożywczych. Posiada duży pojemnik na produkty spożywcze, a także kontrolkę temperatury i wyświetlacz LCD. Dodatkowo, ma także wbudowany podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi, który pomaga użytkownikom zrozumieć i skonfigurować ustawienia zamrażarki, aby jak najlepiej wykorzystać jej możliwości. Pomaga to zaoszczędzić czas i zapewnić, że produkty spożywcze będą odpowiednio przechowywane. Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi jest również dostępny w wersji online, co ułatwia dostęp do informacji.

Ostatnia aktualizacja: Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Frigidaire Fcfs201lfb 19 5 Cu Ft Food Service Grade Freezer

Tworząc gigabitową sieć Ethernet możesz teraz wybrać rozwiązanie przyjazne dla środowiska naturalnego! Przełącznik TL-SG108E korzysta z technologii umożliwiającej korzystanie z sieci o wysokiej przepustowości przy dużej oszczędności energii. Urządzenie automatycznie dopasowuje wymagany pobór prądu w zależności od stanu połączenia i długości kabla, ograniczając zużycie energii.

Wyłączanie zasilania nieużywanych portów

Tradycyjne przełączniki sieciowe pobierają znaczną ilość energii dla portów, nawet jeżeli podłączone do nich urządzenia są wyłączone. Przełącznik TL-SG108E automatycznie wykrywa status połączenia każdego portu redukując pobór energii portów nieaktywnych.

Pobór energii zależny od długości kabla

Teoretycznie użycie krótszych kabli powinno zmniejszać zużycie energii, ze względu na mniejsze straty energii na ich długości. Większość urządzeń zużywa jednak tyle samo energii, niezależnie od długości kabli. Przełącznik TL-SG108E analizuje długość podłączonych do niego kabli i stosownie do niej reguluje ilość energii zużywanej przez porty.

Program do wyszukiwania, konfiguracji i aktualizacji urządzeń marki Dahua i BCS. Jedną z istotnych funkcji programu jest modyfikacja haseł dostępu oraz ich resetowanie. Configtool w szybki sposób znajduje kamery i rejestratory w podsieci za pomocą adresu MAC.

ConfigTool - za jego pomocą w prosty sposób można zarządzać rejestratorami oraz kamerami marki Dahua i BCS.

Rys. 1 Interfejs oprogramowania ConfigTool w wersji 5. 0 na systemy Windows

Funkcjonalności:

  • Uzyskanie informacji o systemie,
  • Możliwość aktualizacji oprogramowania urządzeń sieciowych Dahua,
  • Wyszukiwanie kamer po adresie MAC,
  • Wyszukiwanie rejestratorów po adresie MAC,
  • Przydzielanie adresów kamerom i rejestratorom,
  • Możliwość konfiguracji PPPoE,
  • Wyszukiwanie urządzeń w podsieci,
  • Zmiana hasła dostępu,
  • Synchronizacja daty i czasu z PC.

Pobierz:

Najnowsza wersja:

General ConfigTool ChnEng V5. 0. zip (31, 2 MB)

Najnowsza wersja programu ConfigTool do zarządzania rejestratorami i kamerami firmy Dahua i BCS na systemy Windows.

ConfigTool Eng MacOS V2. 0 (39, 8 MB)

ConfigTool. Program do zarządzania rejestratorami i kamerami firmy Dahua i BCS na systemy MacOS.

Wersje poprzednie:

General ConfigTool ChnEng V4. 09. R 20171010. zip (19, 2 MB)

ConfigTool do zarządzania rejestratorami i kamerami firmy Dahua i BCS na systemy Windows. pl/userfiles/files/oprogramowanie/ConfigTool%20Pol%20V1_07_2_R_130304. zip">ConfigTool Pol V1. 07. 2. R. 130304. zip (4, 42 MB)

ConfigTool. Program do zarządzania rejestratorami i kamerami firmy Dahua i BCS na systemy Windows.

Wprowadź poniżej numer seryjny urządzenia, aby znaleźć najnowsze odpowiedzi na często zadawane pytania, sterowniki, podręczniki, oprogramowanie i informacje o gwarancji dla Twojego produktu.

Opcje kontaktu z działem pomocy technicznej firmy Epson można znaleźć na karcie Kontakt po wybraniu produktu.

Szukaj według nazwy produktu

Przykład: L5290, XP-245, WF-4740, DS-560

Szukaj według numeru seryjnego

Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Frigidaire Fcfs201lfb 19 5 Cu Ft Food Service Grade Freezer

Bezpośredni link do pobrania Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Frigidaire Fcfs201lfb 19 5 Cu Ft Food Service Grade Freezer

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Podręcznik konfiguracji i szybkiej obsługi Frigidaire Fcfs201lfb 19 5 Cu Ft Food Service Grade Freezer