Podręcznik projektanta Bosch SHP53TL5UC to profesjonalne narzędzie do projektowania i wykonywania instalacji wodnych, grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Zawiera szczegółowe informacje na temat rur, kształtek, połączeń i systemów. Został opracowany zgodnie z najnowszymi standardami branżowymi i zawiera wskazówki dotyczące wykonania instalacji, wymagań i zaleceń dotyczących materiałów, produktywności i jakości. Podręcznik projektanta Bosch SHP53TL5UC zawiera także wskazówki dotyczące projektowania i wykonywania instalacji, a także przydatne informacje dotyczące planowania, produkcji i montażu. To profesjonalne narzędzie pozwala projektantom na tworzenie wydajnych, trwałych i wydajnych instalacji, które spełniają wymagania klientów.
Ostatnia aktualizacja: Podręcznik projektanta Bosch Shp53tl5uc
Jeżeli widzisz ten tekst to poczekaj na pełne wczytanie się strony lub skorzystaj z przeglądarki obsługującej arkusze stylów (czyli aktualnej wersji przeglądarki np: Mozilla, Netscape, Opera, Safari, Internet Explorer lub podobnych. )
LOOS od ponad 156 lat produkuje kotły przemysłowe, kotły wodne i kotły parowe.
Loos:kotły przemysłowe, kotły parowe, kotły wodne.
Kotłownia: nowoczesne energooszczędne kotły w Twojej kotłowni.
Kotły wodorowe
Spalanie wodoru (H2) jest niezwykle przyjazne dla środowiska. W wyniku jego spalania nie powstaje CO2, lecz czysta woda. Dla wszystkich kotłów przemysłowych Bosch w średnim i dużym zakresie mocy oferujemy rozwiązania umożliwiające wykorzystanie do 100% wodoru. Jeżli dostępna ilość wodoru ulega wahaniom lub jest niewystarczająca, wodór może być stosowany jako uzupełnienie np. gazu ziemnego w palnikach wielopaliwowych do wytwarzania pary technologicznej lub gorżcej wody. Możemy również dostarczyć wszystkie konwencjonalne kotły przemysłowe Bosch w wersji "H2-ready". Ułatwia to późniejsze przestawienie na wodór.
Elektryczne kotły parowe
Dzięki naszemu elektrycznemu kotłowi parowemu serii ELSB do wytwarzania pary można wykorzystać przyjazny dla środowiska prąd z odnawialnych źródeł energii. W procesie tym nie powstają żadne gazy spalinowe. Kocioł elektryczny firmy Bosch jest kompatybilny ze wszystkimi naszymi komponentami systemowymi do uzdatniania wody i zarządzania kondensatem. Zintegrowane połączenie naszego systemu sterowania gwarantuje, że kocioł jest włączany tylko wtedy, gdy dostępna jest ekologiczna energia elektryczna.
Kotły na biogaz
Przedsiębiorstwa przemysłowe, takie jak browary, często produkują biogaz z recyklingu odpadów organicznych. Wszystkie nasze kotły – wodne oraz parowe, mogł być oferowane w wersji przeznaczonej do spalania biogazu. Dostosowujemy system dokładnie do konkretnego składu biogazu, aby zapewnić wysoką sprawność i minimalną emisję. Ponieważ ilość produkowanego biogazu nie zawsze jest skorelowana z zapotrzebowaniem na ciepło, możliwe są również specjalne palniki na dwa lub trzy paliwa. W ten sposób skład gazu może być dynamicznie dopasowywany do dostępności ilości biogazu. pl/wp-content/uploads/2022/09/biooli. png? t=1664370926" alt="kotły na bio-olej" width="527" height="341" id="olejowe"/>
Kotły na bio-olej i inne paliwa płynne
Bio-olej i paliwa specjalne, takie jak alkohol lub olej rybny, gromadzą się jako produkty uboczne w wielu dziedzinach nowoczesnej produkcji. Ich wykorzystanie jako paliwa do kotłowni zmniejsza wymaganż ilość paliw kopalnych do produkcji ciepła grzewczego i procesowego. Jednocześnie można uniknąć kosztów logistyki i utylizacji. Nasze kotły wodne i parowe wyposażamy indywidualnie dla danego paliwa w specjalne rozwiązania, takie jak wstępne podgrzewanie paliwa, automatyczne pneumatyczne czyszczenie komory spalania i specjalne palniki zapewniające minimalizację emisji.
Instrukcje poszczególnych urządzeń można łatwo pobrać korzystając z wyszukiwarki dokumentacji technicznej
Przejdź do wyszukiwarki
Linki do instrukcji są również dostępne w danych technicznych urządzenia w zakładce "Produkty".
Znany od wielu lat znakomity podręcznik do nauczania zawodów technik technologii odzieży (obecnie: technik przemysłu mody) i krawiec. Omawia m. in. takie zagadnienia, jak: elementy plastyki w odzieżownictwie, liternictwo, podstawy rysunku technicznego odzieży, rysunek odręczny (postać ludzka i ubiór; linia i przestrzeń). Wprowadza w tajemnice barw i zastosowania kolorystyczne w ubiorze, prezentuje szkice, rysunki żurnalowe, formy malarskie w odzieżownictwie. Prezentuje ubiór współczesny, jego formy i style. Uczy zasad projektowania odzieży, projektowania ubiorów dla różnych typów figur, zestawiania i dostosowania form i barw do typu urody i wieku. W ostatnim rozdziale jest przedstawiony przegląd historycznych form ubiorów.
Zawiera definicje, opisy oraz przykłady, które pozwalają ugruntować wiedzę zarówno teoretyczną, jak i praktyczną. Zamieszczone liczne przykłady w prosty sposób ilustrują omawiane zagadnienia. Zawarta tu wiedza będzie przydatna uczniom w przygotowaniu do egzaminu zawodowego.
Format:A4
Rok wydania:2020Oprawa:MiękkaLiczba stron:160Typ publikacji:podręcznikNośnik:książkaNr wydania:VIIWydawnictwo:WSiPSymbol:066102EAN-13:978830207849156ISBN:9788302078491Paczka
- Waga0. 37 kg