Zastosowanie i konserwacja Hitachi R X670ge

Hitachi R X670ge to jeden z najbardziej wydajnych skanerów 3D dostępnych na rynku. Jest wyposażony w kontroler DLP, który pozwala na szybkie i precyzyjne odczytywanie dużych ilości danych w celu tworzenia wysokiej jakości wizualizacji. Jego wydajność zapewnia zarówno profesjonalistom, jak i entuzjastom tworzenia wizualizacji szybkie i dokładne wyniki. R X670ge jest łatwy w konserwacji i korzystaniu z niego, dzięki czemu łatwo można zmieniać ustawienia, aby dostosować je do swoich potrzeb. Jest to szczególnie przydatne dla osób, które chcą używać skanera 3D do tworzenia trójwymiarowych wizualizacji i prezentacji.

Ostatnia aktualizacja: Zastosowanie i konserwacja Hitachi R X670ge

System chłodzenia

System chłodzenia zapewnia wydajną pracę urządzenia bez marnowania energii elektrycznej. Sprężarka inwerterowa sterowana systemem Eco Intelligent Control dostosowuje swoją wydajność w szerokim zakresie pracy, regulując ilość schładzanego powietrza w zależności od ilości i temperatury przechowywanych produktów spożywczych. System odzysku zimna i wilgoci z topiącego się szronu, 5-drożny zawór sterujący obiegiem czynnika chłodniczego i funkcja oszczędzania energii (Energy Saving) zapewniają niskie zużycie energii przy zachowaniu zadanych przez Użytkownika parametrów pracy.

Eco Intelligent Control (inteligentne dostosowanie pracy urządzenia do stylu życia Użytkownika)

Oszczędzanie energii dzięki systemowi Eco Intelligent Control to nowa funkcja, która automatycznie włącza / wyłącza tryb oszczędzania energii. Gdy lodówka nie jest używana włącza się tryb oszczędzania energii, a zużycie energii zmniejsza się dzięki pracy sprężarki z niską wydajnością. Po dotknięciu panel sterowania jest podświetlany i lodówka oczekuje na zmiany ustawień. Wyświetlacz jest czytelny i przyjazny dla użytkownika. Kiedy nie jest włączony, lodówka ma schludny wygląd, który dobrze komponuje się z innymi meblami Twojego domu.

Urządzenie w inteligentny sposób uczy się stylu życia Użytkownika, aby minimalizować zużycie energii, a w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. próżniowy panel izolacyjny (Vacuum Insulation Panel), technologią chłodzenia warzyw z wykorzystaniem recyklingu zimnego powietrza (Frost Recycling Cooling), czy hybrydowe rozmrażanie (Hybrid Defrost) schłodzone powietrze jest równomiernie i skutecznie rozprowadzane w komorach lodówki, a jednocześnie nie wysusza nadmiernie przechowywanych produktów.

Vacuum Insulation Panel

Cienkie panele VIP (Vacuum Insulation Panel) z najlepszym na świecie izolatorem (próżnią) Wbudowane w ścianki urządzenia zapewniają doskonałą izolację i pozwalają na uzyskanie większych rozmiarów komory wewnątrz obudowy urządzenia. Skuteczność VIP jest znacznie wyższa niż tradycyjnych paneli izolacyjnych używanych w produkcji lodówek. To technologiczny przełom w oszczędzaniu energii. Jak VIP oszczędza energię w lodówce? Kluczem do energooszczędnego działania lodówki jest utrzymywanie przez długi czas niskiej temperatury wewnątrz urządzenia. Kiedy temperatura podnosi się z powodu ciepła przenikającego do wnętrza lub zimnego powietrza wydobywającego się z lodówki, sprężarka rozpoczyna pracę, aby obniżyć temperaturę. VIP zapobiega przedostawaniu się ciepła z zewnątrz pozwalając osiągnąć wyższy poziom energooszczędności.

Potrójny filtr (przeciw)zapachowy

Filtr o potrójnym działaniu zawierający 3 składniki: węgiel aktywny, zeolit i tlenek manganu eliminują niepożądane zapachy i pomaga w zachowaniu świeżości produktów utrudniając rozwój bakterii. Potrójny filtr jest bezobsługowy i nie wymaga wymiany przez cały czas użytkowania chłodziarki.

Auto Door / Sterowanie dotykowe

Dotykowe sterowanie i automatyczne otwieranie drzwi (Auto Door) i 2 szuflad (Auto Drawer) ułatwia otwieranie szczególnie, gdy lodówka jest wypełniona produktami spożywczymi. Im więcej produktów jest przechowywanych w chłodziarce i zamrażarce, tym częściej otwieramy drzwi. Im więcej produktów znajduje się w balkonikach - tym drzwi stają się cięższe. Dzięki technologii Hitachi Auto Door / Drawer nawet jeśli komory chłodziarki i zamrażarki są pełne, ciężkie drzwi można otworzyć automatycznie za dotknięciem przycisku! Drzwi chłodziarki można nawet otworzyć mając zajęte ręce dotykając otwartego przycisku np. łokciem. Dwie, duże szuflady można również otworzyć automatycznie dotykając przycisku na krawędzi.

Automatyczna kostkarka

Impreza? Goście? Korzystaj z automatycznie przygotowanych kostek lodu. Wystarczy wlać czystą wodę do specjalnego pojemnika. Twoja lodówka przygotuje kostki lodu. Będą czekać w specjalnej szufladzie. Zbiornik mieści ok. 1l. wody i można go łatwo wyjąć i oczyścić. Pompa wodna i wewnętrzna instalacja wodna nie wymagają konserwacji. Ponieważ kostkarka nie jest podłączone do instalacji wodnej - nie jest potrzebna kłopotliwa instalacja hydrauliczna. Lodówka może stać praktycznie w dowolnym miejscu.

Szuflada świeżości (na warzywa i owoce)

Oddzielna szuflada świeżości do przechowywania warzyw. Temperatura i wysoka wilgotność utrzymywana jest dzięki obiegowi powietrza wokół, a nie wewnątrz szuflady. Wydajne, pośrednie chłodzenie szuflady pozwala utrzymać wysoką wilgotność na optymalnym poziomie ok. 90% i zapewnić długotrwałą świeżość warzywom. Szuflada korzysta także z dopływu zimnego i wilgotnego powietrza powstającego podczas rozmrażania parownika! Takie rozwiązanie (Frost Recycling Cooling) to kolejny przykład nowoczesnej technologii Hitachi sprzyjającej oszczędności energii.

W dużym pojemniku na warzywa znajdującym się na dole szuflady świeżości (Aero Care Zone) zastosowano katalizator platynowy. Składniki zapachowe, które wchodzą w kontakt z katalizatorem są rozkładane na dwutlenek węgla i wodę. W szufladzie tworzy się środowisko o podwyższonym poziomie dwutlenku węgla, który hamuje pochłanianie tlenu przez warzywa. Dwutlenek węgla rozpuszcza się także w wodzie znajdującej się na powierzchni artykułów spożywczych powodując obniżenie poziomu kwasowości, a w konsekwencji spowolnienie działania enzymów i zmniejszenie utraty świeżości mięsa i ryb i nabiału. Pozwala to na utrzymania świeżości i zatrzymania wartości odżywczych przechowywanych warzyw i produktów spożywczych przez dłuższy czas. Zamknięcie szuflady świeżości zapewnia zatrzymanie w niej wilgoci. W pojemniku na warzywa znajduje się również bezobsługowy moduł stabilizacji poziomu wilgoci, który usuwa ewentualny jej nadmiar z komory, dzięki czemu warzywa pozostają w optymalnym stanie, zachowując świeżość i składniki odżywcze przez długi czas.

Katalizator platynowy jest bezobsługowy i nie wymaga wymiany przez cały czas użytkowania chłodziarki.

Szuflada próżniowa

Szuflada próżniowa (Vacuum Compartment) to specjalnie zaprojektowany pojemnik do przechowywania produktów spożywczych przy obniżonym ciśnieniu. Redukcja ilości powietrza, a co za tym idzie tlenu w przestrzeni otaczającej produkty spożywcze spowalnia się proces utlenianiu się i

wydłuża czasu utrzymania świeżości

. Szuflada wyposażona jest także w katalizator platynowy. Środowisko obniżonego ciśnienia powietrza (około 0, 8 atm. ) w połączeniu z działaniem platynowego katalizatora powoduje, że dwutlenek węgla rozpuszcza się w wodzie na powierzchni artykułów spożywczych powodując obniżenie poziomu kwasowości, a w konsekwencji spowolnienie działanie enzymów i zmniejszenie utraty świeżości mięsa i ryb i nabiału.

Podciśnienie oznacza przestrzeń, w której ciśnienie jest niższe niż ciśnienie atmosferyczne. Ciśnienie w komorze próżniowej wynosi około 0, 8 atm., czyli mniej niż ciśnienie atmosferyczne. Mimo, że w szufladzie jest jeszcze powietrze umownie Hitachi nazywa taki stan próżnią.

Szuflada próżniowa może pracować w 2 strefach temperaturowych powyżej (Chilled) i poniżej 0C (Sub Zero). Wybór trybu Vacuum Sub Zero dla produktów takich jak mięso, ryby i przetworzona żywność oraz ustawienie Vacuum Chilled dla produktów takich jak warzywa i tofu pozwala przechowywać żywność bez zamrażania. Pomaga to zapobiec pogorszeniu smaku i tekstury z powodu zamrożenia.

Szuflada próżniowa poprzez usunięcie powietrza z otoczenia przechowywanej żywności zapewnia jeszcze jedną, przydatną funkcję:

szybsze wchłanianie przypraw

! Dzięki temu marynowanie mięsa czy ryby zachodzi dużo szybciej, a co za tym idzie czas przygotowanie posiłku jest krótszy.

Frost Recycling z technologią Hybrid Defrost

Podczas cyklu automatycznego rozmrażania sprężarka nie działa, a szron, który powstał w skraplaczu podczas pracy zaczyna się roztapiać. Zimne powietrze, które powstaje, gdy topi się lód jest odzyskiwane i wtłaczane do chłodziarki i szuflady świeżości w celu ich schłodzenia, nawet gdy sprężarka nie pracuje. Ten bardzo skuteczny sposób chłodzenia zapobiega nadmiernemu wysuszaniu się produktów spożywczych i pozwala na zmniejszenie zużycia energii. Chłodzenie za pomocą zimnego powietrza z topiącego się szronu w skraplaczu opiera się na tej samej zasadzie co chłodzenie za pomocą kostek lodu.

Delicious Freezing

Podczas szybkiego zamrażania do szuflady wtłaczane jest więcej zimnego powietrza niż podczas zwykłej pracy zamrażarki. Bardzo dobre przewodnictwa cieplne metalu powoduje, że umieszczeniu produktu spożywczego bezpośrednio na znajdującej się w szufladzie aluminiowej tacy przyspiesza proces zamrażania. Tempo obniżana temperatury we wrażliwych produktach spożywczych takich jak mięso jest niezwykle istotne. Szybkie przekroczenie temperatury, w której zamarza wilgoć (woda) zawarta w produktach spożywczych i tworzy kryształki lodu, pozwala na zahamowanie wzrostu kryształów lodu. Zapobiega to uszkodzeniu komórek i włókien mięsa, co zmniejsza ociekanie podczas rozmrażania oraz zachowuje charakterystyczną dla mięsa teksturę.

Czas potrzebny do całkowitego zamrożenia produktu spożywczego będzie zależeć od temperatury i ilości produktu spożywczego

Energy Save

Włączenie trybu oszczędzania nadzoruje następujące, cztery funkcje:

1. oświetlenie LED (wewnątrz lodówki): oświetlenie przyciemnia się, gdy drzwi pozostają otwarte przez 30 sekund, aby skłonić użytkownika do szybkiego zamknięcia drzwi.

2. temperatura (we wszystkich komorach): pozostaje stabilna, ale lodówka chłodzi komory z mniejszą intensywnością, czyli jest bardziej wrażliwa na otwieranie / zamykanie drzwi.

3. alarm drzwi włącza się szybciej, tj. gdy drzwi pozostaną otwarte przez 30 sekund. (w trybie normalnym po 1 minucie)

4. kontrolowana praca sprężarki: obniża prędkość obrotową sprężarki.

W trybie oszczędzania moc chłodzenia jest zmniejszona, więc można odczuwać, że efekt chłodzenia w lodówce jest słaby, chociaż ogranicza zużycie energii.

ECO

Lampka włącza się, gdy praca urządzenia jest stosunkowo stabilna. Gaśnie, gdy na praca lodówki jest bardziej intensywna na przykład podczas szybkiego zamrażania. ECO to wskaźnik inteligentnego oszczędzania anergii.

Inne:

• Drzwi z zaokrąglonymi narożnikami. Nawet gdy drzwi są otwarte, rogi nie wystają zbytnio na zewnątrz. Ukryty uchwyt nie wystaje poza obrys urządzenia.

• Ekologiczny, przyjazny środowisku czynnik chłodniczy R-600a (CFC Free, HFC Free).

Chłodziarka

• Półki ze szkła hartowanego (dwie górne półki) z regulacją wysokości.

• Półka dolna z regulacją wysokości.

• Przesuwny pojemnik na nabiał

• Wyjmowany zbiornik na wodę do kostkarki

• Głębokie balkoniki w drzwiach lodówki z regulacją wysokości

• Funkcja szybkiego schładzania Quick Cooling

• Funkcja oszczędzania energii Energy Save

• Oświetlenie LED chłodziarki

• Alarm otwartych drzwi

• Szuflada próżniowa z katalizatorem platynowym

• Potrójny filtr przeciwzapachowy (Triple Power Filter)

Szuflada świeżości na warzywa i owoce

• Chłodzenie z wykorzystaniem topniejącego szronu

• Aero-care z katalizatorem platynowym

Górne szuflady zamrażarki

• Kostkarka do lodu

• Funkcja szybkiego zamrażania (Quick Freezing)

Duża szuflada zamrażarki

• Trójpoziomowe wkłady do szuflady

• Zamrażanie z zachowaniem smaku potrawy (Delicious Freezing)

• Taca aluminiowa dużego rozmiaru (wkład górny)

Dane techniczne

• Pojemność brutto: 722 l., w tym:

-> komora chłodziarki 319 l. + szuflada próżniowa 44 l. + szuflada dolna na warzywa 126 l. =razem: 489 l.

-> szuflada na kostki lodu 27 l. + górna i środkowa szuflada zamrażarki 206 l. = razem: 233 l.

• Pojemność netto: 525 l., w tym:

-> komora chłodziarki 317 l. + szuflada próżniowa 16 l. + szuflada dolna na warzywa 85 l. = razem: 418 l.

-> szuflada na kostki lodu 6 l. + górna i środkowa szuflada zamrażarki 101 l. = razem: 107 l.

-------------------------------------------------------

• SxWxG [mm]: 825x1. 833x728

• Ciężar 135 kg / 142 kg

• R-600a (CFC Free, HFC Free)

• Głośność: 39 dB

Parametry

 • Kod: R-X670GE (XK)
 • EAN: 4549873087726
 • Kolor: Crystal Black - czarne szkło
 • Wykończenie: szklany front z bezpiecznego szkła
 • Wysokość: 184 [cm]
 • Szerokość: 83 [cm]
 • Głębokość od ściany: 73 [cm]
 • Pojemność: 670 l.
 • Sposób montażu: wolnostojąca
 • Sterowanie: dotykowe
 • Klasa energochłonności: F
 • Stara (do 2021) klasa energochłonności: A++
 • Roczne zużycie energii: 294 [kWh]
 • Głośność: 39 [dB]
 • Klasa głośności: C
 • Pojemność chłodziarki: 479 [l. ]
 • Pojemność zamrażarki: 191 [l. ]
 • Zbiornik na wodę: 1 [l. ]
 • Oświetlenie: LED
 • Ciężar samego urządzenia: 135 [kg]
 • Ciężar brutto: 142 [kg]

Drogi Użytkowniku,

klikając przycisk „AKCEPTUJĘ”  zgadzasz się, aby serwis Ceneo. pl sp z. o. i jego Zaufani Partnerzy przetwarzali Twoje dane osobowe zapisywane w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż Ceneo. pl, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w serwisie Ceneo. pl.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Wycofanie zgody nie zabrania serwisowi Ceneo. pl przetwarzania dotychczas zebranych danych.

Wyrażając zgodę, otrzymasz reklamy produktów, które są dopasowane do Twoich potrzeb. Sprawdź Zaufanych Partnerów Ceneo. pl. Pamiętaj, że oni również mogą korzystać ze swoich zaufanych podwykonawców.Informujemy także, że korzystając z serwisu Ceneo. pl, wyrażasz zgodę na przechowywanie w Twoim urządzeniu plików cookies lub stosowanie innych podobnych technologii oraz na wykorzystywanie ich do dopasowywania treści marketingowych i reklam, o ile pozwala na to konfiguracja Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zmienisz ustawień Twojej przeglądarki, cookies będą zapisywane w pamięci Twojego urządzenia. Więcej w Polityce Plików Cookies.Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo. pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.Więcej o plikach cookies, w tym o sposobie wycofania zgody, znajdziesz tutaj.Pamiętaj, że klikając przycisk „Nie zgadzam się” nie zmniejszasz liczby wyświetlanych reklam, oznacza to tylko, że ich zawartość nie będzie dostosowana do Twoich zainteresowań.

Nie zgadzam się

Szanowni Państwo,

Do zaoferowania mamy nową lodówkę Side by Side firmy:

PRODUKT NA ZAMÓWIENIE.

Zachęcamy do odwiedzenia pozostałych naszych aukcji.

Lodówki Hitachi zostały zaprojektowane z myślą o domach przyszłości. Łączą w sobie najlepszy design i przełomowe technologie. W bogatej ofercie Hitachi znajdziesz różne rodzaje lodówek przystosowanych do konkretnych celów i upodobań: wielodrzwiowe, jednolite, francuskie oraz wersje z dolnym lub górnym zamrażalnikiem. Natomiast tym, co je łączy, jest zastosowanie przełomowych i oryginalnych funkcji, które pozwalają na maksymalne wykorzystanie technologii oferowanych przez Hitachi.

CHŁODZIARKO-ZAMRAŻARKA SIDE BY SIDE NO FROST R-X670GE (X)

Nowoczesna, 2-drzwiowa, 4-szufladowa chłodziarko-zamrażarka, szklany front, wyświetlacz w drzwiach,  pełny No Frost, sterowanie dotykowe,  Klasa A++, kolor szkła: Crystal Mirror (X)

Urządzenie w inteligentny sposób uczy się stylu życia Użytkownika, aby minimalizować zużycie energii, a w połączeniu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi, jak np. próżniowy panel izolacyjny (Vacuum Insulation Panel), technologią chłodzenia warzyw z wykorzystaniem recyklingu zimnego powietrza (Frost Recycling Cooling), czy hybrydowe rozmrażanie (Hybrid Defrost) schłodzone powietrze jest równomiernie i skutecznie rozprowadzane w komorach lodówki, a jednocześnie nie wysusza nadmiernie przechowywanych produktów. com/s360/11a2ce/b760f75f4501844617a3acbc045c 360w, https://a. com/s720/11a2ce/b760f75f4501844617a3acbc045c 720w, https://a. com/s1024/11a2ce/b760f75f4501844617a3acbc045c 775w" sizes="100vw" width="775px"/>

System chłodzenia

System chłodzenia zapewnia wydajną pracę urządzenia bez marnowania energii elektrycznej. Sprężarka inwerterowa sterowana systemem Eco Intelligent Control dostosowuje swoją wydajność w szerokim zakresie pracy, regulując ilość schładzanego powietrza w zależności od ilości i temperatury przechowywanych produktów spożywczych. System odzysku zimna i wilgoci z topiącego się szronu, 5-drożny zawór sterujący obiegiem czynnika chłodniczego i funkcja oszczędzania energii (Energy Saving) zapewniają niskie zużycie energii przy zachowaniu zadanych przez Użytkownika parametrów pracy.

Eco Intelligent Control (inteligentne dostosowanie pracy urządzenia do stylu życia Użytkownika)

Oszczędzanie energii dzięki systemowi Eco Intelligent Control to nowa funkcja, która automatycznie włącza / wyłącza tryb oszczędzania energii. Gdy lodówka nie jest używana włącza się tryb oszczędzania energii, a zużycie energii zmniejsza się dzięki pracy sprężarki z niską wydajnością. Po dotknięciu panel sterowania jest podświetlany i lodówka oczekuje na zmiany ustawień. Wyświetlacz jest czytelny i przyjazny dla użytkownika. Kiedy nie jest włączony, lodówka ma schludny wygląd, który dobrze komponuje się z innymi meblami Twojego domu.

Auto Door / Sterowanie dotykowe

Dotykowe sterowanie i automatyczne otwieranie drzwi (Auto Door) i 2 szuflad (Auto Drawer) ułatwia otwieranie szczególnie, gdy lodówka jest wypełniona produktami spożywczymi. Im więcej produktów jest przechowywanych w chłodziarce i zamrażarce, tym częściej otwieramy drzwi. Im więcej produktów znajduje się w balkonikach - tym drzwi stają się cięższe. Dzięki technologii Hitachi Auto Door / Drawer nawet jeśli komory chłodziarki i zamrażarki są pełne, ciężkie drzwi można otworzyć automatycznie za dotknięciem przycisku! Drzwi chłodziarki można nawet otworzyć mając zajęte ręce dotykając otwartego przycisku np. łokciem. Dwie, duże szuflady można również otworzyć automatycznie dotykając przycisku na krawędzi. com/s360/11c304/dc9044d2455d8f2fa3f9f31e2163 356w, https://a. com/s720/11c304/dc9044d2455d8f2fa3f9f31e2163 452w" sizes="(min-width: 1200px) 560px, (min-width: 992px) 50vw, 100vw" width="452px"/>

Szuflada próżniowa (Vacuum Compartment) to specjalnie zaprojektowany pojemnik do przechowywania produktów spożywczych przy obniżonym ciśnieniu. Redukcja ilości powietrza, a co za tym idzie tlenu w przestrzeni otaczającej produkty spożywcze spowalnia się proces utlenianiu się iwydłuża czasu utrzymania świeżości. Szuflada wyposażona jest także w katalizator platynowy. Składniki zapachowe, które wchodzą w kontakt z katalizatorem są rozkładane na dwutlenek węgla i wodę. Środowisko obniżonego ciśnienia powietrza (około 0, 8 atm. ) w połączeniu z działaniem platynowego katalizatora powoduje, że dwutlenek węgla rozpuszcza się w wodzie na powierzchni artykułów spożywczych powodując obniżenie poziomu kwasowości, a w konsekwencji spowolnienie działanie enzymów i zmniejszenie utraty świeżości mięsa i ryb i nabiału. Podciśnienie oznacza przestrzeń, w której ciśnienie jest niższe niż ciśnienie atmosferyczne. Ciśnienie w komorze próżniowej wynosi około 0, 8 atm., czyli mniej niż ciśnienie atmosferyczne. Mimo, że w szufladzie jest jeszcze powietrze umownie Hitachi nazywa taki stan próżnią. Szuflada próżniowa może pracować w 2 strefach temperaturowych powyżej (Chilled) i poniżej 0C (Sub Zero). Wybór trybu Vacuum Sub Zero dla produktów takich jak mięso, ryby i przetworzona żywność oraz ustawienie Vacuum Chilled dla produktów takich jak warzywa i tofu pozwala przechowywać żywność bez zamrażania. Pomaga to zapobiec pogorszeniu smaku i tekstury z powodu zamrożenia.

Szuflada świeżości (na warzywa i owoce)

Oddzielna szuflada świeżości do przechowywania warzyw. Temperatura i wysoka wilgotność utrzymywana jest dzięki obiegowi powietrza wokół, a nie wewnątrz szuflady. Wydajne, pośrednie chłodzenie szuflady pozwala utrzymać wysoką wilgotność na optymalnym poziomie ok. 90% i zapewnić długotrwałą świeżość warzywom. Szuflada korzysta także z dopływu zimnego i wilgotnego powietrza powstającego podczas rozmrażania parownika! Takie rozwiązanie (Frost Recycling Cooling) to kolejny przykład nowoczesnej technologii Hitachi sprzyjającej oszczędności energii.

W dużym pojemniku na warzywa znajdującym się na dole szuflady świeżości (Aero Care Zone) zastosowano katalizator platynowy. W szufladzie tworzy się środowisko o podwyższonym poziomie dwutlenku węgla, który hamuje pochłanianie tlenu przez warzywa. Dwutlenek węgla rozpuszcza się także w wodzie znajdującej się na powierzchni artykułów spożywczych powodując obniżenie poziomu kwasowości, a w konsekwencji spowolnienie działania enzymów i zmniejszenie utraty świeżości mięsa i ryb i nabiału. com/s360/111129/5bd2b7f547bc861abea70b0eacc6 360w, https://a. com/s720/111129/5bd2b7f547bc861abea70b0eacc6 434w" sizes="(min-width: 1200px) 560px, (min-width: 992px) 50vw, 100vw" width="434px"/>

Chłodziarka

 • • Półki ze szkła hartowanego (dwie górne półki) z regulacją wysokości.
 • • Półka dolna z regulacją wysokości.
 • • Przesuwny pojemnik na nabiał
 • • Wyjmowany zbiornik na wodę do kostkarki
 • • Głębokie balkoniki w drzwiach lodówki z regulacją wysokości
 • • Funkcja szybkiego schładzania Quick Cooling
 • • Funkcja oszczędzania energii Energy Save
 • • Oświetlenie LED chłodziarki
 • • Alarm otwartych drzwi
 • • Szuflada próżniowa z katalizatorem platynowym
 • • Potrójny filtr przeciwzapachowy (Triple Power Filter)

Szuflada świeżości na warzywa i owoce

 • • Chłodzenie z wykorzystaniem topniejącego szronu
 • • Aero-care z katalizatorem platynowym
 • Górne szuflady zamrażarki
 • • Kostkarka do lodu
 • • Funkcja szybkiego zamrażania (Quick Freezing)

Duża szuflada zamrażarki

 • • Trójpoziomowe wkłady do szuflady
 • • Zamrażanie z zachowaniem smaku potrawy (Delicious Freezing)
 • • Taca aluminiowa dużego rozmiaru (wkład górny)
 • Kod: R-X670GE (X)
 • EAN: 4549873063362
 • Kolor: Crystal Mirror - Lustro
 • Wykończenie: szklany front z bezpiecznego szkła
 • Wysokość: 184 [cm]
 • Szerokość: 83 [cm]
 • Głębokość od ściany: 73 [cm]
 • Pojemność: 670 l.
 • Sposób montażu: wolnostojąca
 • Sterowanie: dotykowe
 • Klasa energochłonności: F
 • Stara (do 2021) klasa energochłonności: A++
 • Roczne zużycie energii: 294 [kWh]
 • Głośność: 39 [dB]
 • Klasa głośności: C
 • Pojemność chłodziarki: 479 [l. ]
 • Pojemność zamrażarki: 191 [l. ]
 • Zbiornik na wodę: 1 [l. ]
 • Oświetlenie: LED
 • Ciężar samego urządzenia: 135 [kg]
 • Ciężar brutto: 142 [kg]

Zastosowanie i konserwacja Hitachi R X670ge

Bezpośredni link do pobrania Zastosowanie i konserwacja Hitachi R X670ge

Starannie wybrane archiwa oprogramowania - tylko najlepsze! Sprawdzone pod kątem złośliwego oprogramowania, reklam i wirusów

Ostatnia aktualizacja Zastosowanie i konserwacja Hitachi R X670ge